TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.09.2020

W piątek w Niecieczy! A.Danch: Czeka nas trudny mecz

Arkowcy po ostatnim treningu w Gdyni wyruszyli na spotkanie z Bruk - Betem. Obie ekipy zagrają o utrzymanie miana niepokonanych w tym sezonie. Arka po 2 wygranych z rzędu u siebie ma zaległy pojedynek w Łęcznej i rozegrała 1 spotkanie mniej od rywali.

 

Adam Danch w poprzednim meczu po raz pierwszy oficjalnie był kapitanem naszej drużyny. Przed wyjazdem do Niecieczy rozmawialiśmy o  tej sytuacji, a także wyzwaniu jakie stawia kolejny pojedynek u rywala z czołówki tabeli.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/24-IM7_3143_2fb6f7ccb64d252c1549897977036108.jpg

Wiadomo, że pierwszym kapitanem jest Adam (Marciniak – red.), a ja drugim. Na pewno samo wyprowadzenie drużyny na mecz, to dodatkowy element mobilizacyjny, ale także wyzwanie. Trzeba brać bowiem odpowiedzialność za cały zespół. Cieszy mnie to, że w tamtym meczu wygraliśmy z Miedzią i 3 punkty zostały w Gdyni.

 

Nasz zawodnik podkreśla atuty najbliższego rywala:

 

Mieliśmy oczywiście analizę ich gry. Wiemy, że czeka nas ciężki mecz. Nieciecza w tym sezonie nie przegrała jeszcze spotkania, tak jak my, a dodatkowo nie straciła bramki. Są solidni w defensywie, mają także dobrych zawodników w ofensywie i na pewno czeka nas trudne spotkanie.

 

Arka obok ŁKS ma najlepszą ofensywę w lidze, ale także  defensywa naszej drużyny była chwalona po meczu z Miedzią. Co więc zadecyduje?

 

Pracujemy nad defensywą jako cały zespół. Chcemy, aby już najdalej wysunięty zawodnik był tym pierwszym obrońcą. Trener zwraca na to szczególną uwagę. Cała drużyna bierze za to odpowiedzialność. Podobnie  w działaniach ofensywnych, gdy ważne jest to jak zaczynamy daną akcję.

 

Co zadecyduje, to teraz trudno powiedzieć. Nie wiemy jak ułoży się to spotkanie. Poprzednio idealnie zaczynaliśmy obie połowy i mecz się ułożył dla nas idealnie, ale nie zawsze tak bywa. 

 

Jakie nastroje przed tym pojedynkiem w zespole?

 

Atmosfera jest fajna, nowi zawodnicy dobrze i szybko się tu zaaklimatyzowali.  Postaramy się, aby po meczu w Niecieczy dalej nastroje były dobre.

 

Trzymamy kciuki i czekamy więc jutro na dobre wieści ze stadionu w Niecieczy!

 

Poniżej statystyki  dotyczące poprzednich rozegranych spotkań  obu ekip:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/stats_1131465d3bd444254236e82b2840c221.jpg

 

 

RELACJE LIVE Z MECZU

NASZ RYWAL W LICZBACH

HISTORIA SPOTKAŃ

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

tr

 

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2020/21

 

 

img
 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia