TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.09.2020

W piątek gramy z Miedzią Legnica

Arka wraca na swój stadion po przymusowej pauzie w poprzedniej kolejce, gdy z powodu pozytywnego wyniku testu jednego z zawodników, został odwołany mecz z Górnikiem w Łęcznej.

 

Teraz wiemy, że niezależnie od wyników kolejnych testów spotkanie z Miedzią Legnica się odbędzie. Jutro więc od 17.40  żółto-niebiescy będą mieli kolejna okazję do zdobycia 3 punktów na Stadionie Miejskim. Rywale nie próżnowali w tym tygodniu i punktowali umacniając się w czołówce tabeli. Wczoraj odbyły się zaległe mecze 2 kolejki.

 

Komplet wygranych mają Termalica, ŁKS oraz Radomiak.  Także Arka i Górnik mające między sobą zaległe spotkanie. 6 punktów ma po 3 kolejkach nasz piątkowy rywal, który w poprzedniej kolejce pokonał wysoko u siebie Resovię 4:0.

 

Nasz trener wypowiadając się dzisiaj przed tym spotkaniem, podkreślił, że na razie kolejność w tabeli nie ma większego znaczenia. Zespoły mające słabszy start mogą zaraz punktować i ta czołówka się może zmienić. 

 

Arka chce oglądać się tylko na siebie. Przygotowania do tego meczu były nieco inne niż zazwyczaj, ale drużyna jest skoncentrowana i głodna piłki.

 

Miedź w ub. sezonie przegrała w półfinale barażów o awans do Ekstraklasy i zapewne po raz kolejny ma apetyt na włączenie się w walkę o awans. To dla naszej drużyny będzie najbardziej wymagających z dotychczasowych przeciwników, więc liczymy na wsparcie naszej drużyny z trybun Stadionu Miejskiego.

 

Arka zagra o zachowanie dobrej passy  tego sezonu, a także o podtrzymanie dobrego bilansu spotkań z Miedzią w Gdyni!


 

Przypominamy, że z uwagi na dzień roboczy oraz wczesną porę rozpoczęcia meczu z Miedzią Legnica, spowodowaną transmisją telewizyjną, klub zdecydował o otwarciu dodatkowej sekcji kołowrotów przy sektorze Tory. 

 

Mamy nadzieję, że to pozwoli na uniknięcie zbyt dużych zatorów przy wejściach na sektory. 

 

Na meczu w sektorze GÓRKA gościć będziemy wyjątkowego kibica z Krakowa!

 

#ArkaRazem!

 

 tr

 

 SPONSOR MECZU Z MIEDZIĄ LEGNICA

 

img

 

 

 

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2020/21

 

 

img
 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia