TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.08.2020

Trenerzy po meczu GKS Jastrzębie - Arka Gdynia

Trenerzy krótko podsumowali mecz na konferencji prasowej. Szkoleniowiec Arki Ireneusz Mamrot cieszył się z wygranej i podkreślił dużą skuteczność swoich zawodników. Z kolei Paweł Ściebura wskazał błędy indywidualne i zespołowe jako przyczynę porażki GKS-u.


Ireneusz Mamrot (Arka):

 

 

- Cieszy zwycięstwo na inaugurację. Mam nadzieję, że to będzie taki dobry prognostyk na następne mecze. Z boku mogło się wydawać, że pewnie wygraliśmy. Ja jednak patrzę trochę szerzej.

Po pierwsze, w pierwszej połowie byliśmy bardzo skuteczni. A po drugie, trzeba pamiętać, że przy bramkach były rykoszety. Później zdobyliśmy też bardzo ładną bramkę na 4:0 autorstwa Szymona Drewniaka. W pierwszej części zmarnowaliśmy tylko jedną sytuację. W końcówce, gdy gospodarze mocno się odkryli, wyprowadziliśmy też kilka kontrataków.

 

Trzeba już myśleć o następnym meczu. Gospodarzom życzę powodzenia, a my koncentrujemy się na domowym meczu z Puszczą Niepołomice. 

 

Paweł Ściebura (GKS Jastrzębie):

 

 

- Przegraliśmy mecz przez proste błędy. To nie były akcje, na które nie byliśmy przygotowani po analizie rywala. Wygrał zespół lepszy. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, ale dla nas nie jest to żadna wymówka. Przegraliśmy przez własne błędy indywidualne i zespołowe. 

Ten mecz pokazał nam, ile  jeszcze pracy przed nami. Musimy się mocno skupić na swojej robocie, by takie spotkanie już się nie powtórzyło.

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia