TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.05.2020

Dzisiaj testy. Od wtorku treningi grupowe

Zawodnicy Arki podobnie jak w innych klubach Ekstraklasy pierwszy etap przygotowań do wznowienia rozgrywek kończą w poniedziałek testami na obecność COVID-19, które odbywają się w godzinach od 10 do 12.00.

 

Wyniki zawodników oraz sztabu szkoleniowego, a także osób które były na zgłoszonej pierwszej liście  klubowej  znane będą wieczorem.  

 

Kolejnym etapem jest  powrót do treningów grupowych. Boiska Gdyńskiego Centrum Sportu od dzisiaj są dostępne dla zawodników i sztabu trenerskiego.  Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów na boisku może już od dzisiaj przebywać do 14 osób.

 

Jak wcześniej informowaliśmy 2 zawodników którzy wcześniej byli w Holandii, a więc Fabian Serrarens oraz Marko Vejinović  przebywa w kwarantannie po powrocie i oni przejdą testy w innej procedurze.  Na tę chwilę są już po takich pierwszych testach, których wynik był negatywny.  

 

Maja zapewnione dostawy jedzenia do domu, na miejscu mają przewiezione z klubu rowery stacjonarne i czekamy na ich powrót wkrótce do treningów wspólnych z zespołem.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia