TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.02.2020

Piłkarze po meczu w Zabrzu

W fatalnych nastrojach Arkowcy opuszczali Zabrze. Miało to swoje odbicie w wypowiedziach, których udzielili nam Arkowcy kilkanaście minut po ostatnim gwizdku. I trudno się dziwić...

 

Maciej Jankowski:

 

- Ciężko podsumować to spotkanie. Przegraliśmy… Przyznam szczerze, że po zejściu z boiska nie widziałem reszty meczu, bo udałem się od razu do szatni. Pod koniec pierwszej połowy zacząłem mieć problemy z żołądkiem. W przerwie wziąłem jakieś leki, ale niewiele pomogły i dlatego musiałem zejść.

 

Nic mądrzejszego nie powiem niż to, że musimy dalej walczyć. Musimy w kolejnym meczu, tak jak w każdym innym, wyjść na boisko i wydrzeć trzy punkty. Nie mamy innego wyjścia.

 

 

Damian Zbozień:

 

- Przegraliśmy bardzo ważne spotkanie dla nas, jeden z trzech finałów. Utrudniliśmy sobie sytuację w tabeli jeszcze bardziej. Do 80. minuty mieliśmy punkt. Wtedy powinniśmy rozsądniej zagrać, bo grając na wyjeździe, dostaliśmy gola z kontry…

 

Przed nami dwa kolejne finały. Musimy w nich zapunktować, bo sytuacja w tabeli jest taka, jaka jest.

 

 

 

Pucha, Skubi

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia