TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.11.2019

Trenerzy po meczu Jagiellonia - Arka

Trener Rogić po meczu z Jagiellonią podkreślał rolę balansu między grą z piłką oraz bez niej. Szkoleniowiec gospodarzy mówił o motywacji, która powinna towarzyszyć jego ekipie.

 

Aleksandar Rogić (Arka):

 

 

- Gratulacje dla gospodarzy, którzy byli dziś zespołem lepszym i zasłużyli na zwycięstwo. Aby osiągnąć sukces w meczu z takim zespołem, musisz zachować balans grając z piłką i bez piłki – między atakiem, a obroną. Przez większość czasu byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie, ale przegraliśmy kiedy posiadaliśmy piłkę – to jest przyczyna naszej porażki.

 

Jednym z największych atutów Jagiellonii jest wyśmienity kontratak. Moment, w którym traciliśmy piłkę był bardzo istotnym elementem gry. Dziś planem było to, aby szybko odebrać piłkę po jej stracie i utrzymać ją w posiadaniu, a nie faulowanie rywali – to nie był zamysł taktyczny.

  

Ireneusz Mamrot (Jagiellonia):

 

 

- Sytuacje stwarzaliśmy sobie dziś głównie po stałych fragmentach. Z gry mieliśmy może jedną sytuację Camary. Nie powinniśmy tak grać z Arką, która grała niskim pressingiem. Cieszę się, że zmianę było widać już w drugiej połowie oraz tego, że ze zaczęliśmy stwarzać sytuacje. Ważna była ta, którą Patryk powinien wykorzystać na 2:0. Piłka nie wpadła jednak w sytuacji idealnej, ale wpadła po rykoszecie. Cieszymy się z pierwszej bramki Böðvarssona w Jagiellonii.

 

Jesteśmy zadowoleni z naszej gry w defensywie. Ostatnio bramek traciliśmy za dużo, dziś jednak nie musieliśmy interweniować. Mamy 3 punkty. Czas zapomnieć o tym meczu. Nie chodzi mi o brak szacunku dla rywala. Po prostu nie może być tak, że mamy większa motywację po porażce, dlatego musimy wyjść na kolejnego rywala, tak jak dzisiaj. Raków na pewno będzie zmotywowany po przegranej w tej kolejce. My musimy odrabiać punkty i skracać dystans do czołówki.

MU

 

Bilety na spotkania z Pogonią oraz Zagłębiem Lubin!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka_baner_www_2mecze_770x390_93b41e92473741da59435417d5f75bd6.jpg

 

  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia