TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.11.2019

Wyjątkowe licytacje! Wspomóż Turniej Mikołajkowy

Ejsmond Club, AG Szkółki Piłkarskie i Fundacja Rafała Murawskiego "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" przygotowały dla wszystkich Kibiców Arki Gdynia niespodziankę na zakończenie roku! Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie i organizacja Turnieju Mikołajkowego dla dzieci z AG Szkółek Piłkarskich oraz Ejsmond Club!

 

Akcja daje możliwość zrobienia prezentu najmłodszym, a jednocześnie sprawienia... sobie fantastycznej pamiątki! 

 

JAK ZDOBYĆ UNIKATOWĄ PAMIĄTKĘ ? 

Na licytacjE wystawiać będziemy różne pamiątki piłkarskie. Wystarczy kliknąć w prowadzoną przez nas, za pomocą portalu Allegro aukcję, przebić konkurencję i cieszyć się unikatową pamiątką! 

Licytować można już koszulki: Michała Nalepy, Marko Vejinovicia, Rafała Murawskiego oraz koszulkę z podpisami wszystkich zawodników Arki Gdynia.

 

Do mikołajkowej akcji włącza się Grzegorz Niciński! Były piłkarz i trener Arki Gdynia, legenda klubu ma dla Was wspaniałe niespodzianki! Na licytacje trafiają bowiem: piłka z podpisami zawodników, którzy znaleźli się w jedenastce 90-lecia klubu oraz koszulka Grzegorza Nicińskiego z nr 90, na której sam osobiście złoży autograf i dedykację dla zwycięzcy licytacji!


Zachęcamy do udziału w licytacji! Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na organizację Turnieju Mikołajkowego oraz na prezenty dla naszych najmłodszych zawodników!

 

Linki do poszczególnych licytacji:

 

 

> Piłka z autografami zawodników z jedenastki 90-lecia Arki Gdynia - https://allegro.pl/oferta/pilka-z-podpisami-jedenastki-90-lecia-arki-gdynia-8701362286

 

 

> Koszulka z numerem 90 Grzegorza Nicińskiego - https://allegro.pl/oferta/koszulka-grzegorza-nicinskiego-z-nr-90-i-dedykacja-8701372028

> koszulka Marko Veijnovicia z autografem - https://allegro.pl/oferta/koszulka-marko-vejinovic-z-autografem-8694858096

> koszulka Michała Nalepy z autografem - https://allegro.pl/oferta/koszulka-michala-nalepy-z-autografem-8694855549

> koszulka z podpisami wszystkich zawodników Arki Gdynia - https://allegro.pl/oferta/koszulka-arki-gdynia-z-podpisami-zawodnikow-19-20-8694845236

> koszulka Rafała Murawskiego z podpisem z Lecha Poznań - https://allegro.pl/oferta/koszulka-rafala-murawskiego-lech-p-z-autografem-8694861705

 

Gorąco zapraszamy! #ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia