TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.11.2019

Środa na bocznym

Arkowcy przygotowują się do pierwszego meczu rundy rewanżowej w PKO Ekstraklasie. Dziś nasz zespół trenował na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

Żółto-niebiescy udanie zakończyli pierwszą część rozgrywek. Wygrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:0 i wydostali się ze strefy spadkowej. Teraz chcą kontynuować marsz w górę tabeli, a do tego potrzebują dobrego występu i punktów zdobytych w Białymstoku.

 

We wtorek odbyły się dwa treningi - podopieczni trenera Aleksandara Rogicia ćwiczyli na boisku i na siłowni. Natomiast na dzisiaj została zaplanowana jedna jednostka treningowa, która była poświęcona aspektom taktycznym. O godz. 11.00 zespół stawił się bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu, a zajęcia rozpoczęły się od kilkunastominutowej rozgrzewki technicznej. 

 

 

W dalszej części treningu nasi zawodnicy zrealizowali serię ćwiczeń z wykorzystaniem płotków, a następnie, pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego, przeszli do pracy nad doskonaleniem elementów taktycznych. Odbyła się m.in. gra zadaniowa 11 na 11.

 

 

Na czwartek trenerzy również zaplanowali jeden trening, który odbędzie się na murawie Stadionu Miejskiego w Gdyni.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia