TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.11.2019

Dwa dni do meczu z Wisłą

Już zaledwie dwa dni zostały do meczu Arki przeciwko Wiśle Kraków. Zanim jednak nasi zawodnicy wsiądą do samolotu, który przeniesie ich do stolicy Małopolski, wszyscy mocno pracują, aby z tej wyprawy nie wrócić z pustymi rękami.

 

Dziś po południu gdynianie spotkali się na bocznym boisku przy Olimpijskiej, gdzie przez godzinę realizowali plan nakreślony przez trenera Rogića i jego współpracowników.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0788_cc63cc7389f81822aa5faef597067687.jpg

Zajęcia rozpoczęły się oczywiście od rozgrzewki, która miała charakter zabaw z piłkami. Wkrótce po niej zarządzono grę na utrzymanie, a następnie przystąpiono do głównego punktu dzisiejszych zajęć, którym była praca w dwóch grupach nad aspektami defensywnymi i ofensywnymi.

 

Podział drużyny był zgodny z zadaniami zawodników na boisku – ci z formacji obronnych pracowali nad umiejętnością rozbijania ataków przeciwnika, współpracą przy kryciu itp., natomiast gracze ofensywni skupili na kreowaniu akcji pod bramką rywala i ich finalizacją.

 

Jutro Arkowcy wyruszą w podróż do Krakowa. Wylot będzie poprzedzony jednak jeszcze jedną dawką treningową, co będzie już ostatnim szlifem przed ważnym meczem przeciwko Wiśle.

 

Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia