TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.09.2019

Wracamy do ligi i do Gdyni!

W ciągu 9 dni Arka rozegra trzecie spotkanie. Po niemal miesiącu wraca także na swój stadion. Dwie delegacje przyniosły wygraną w Łodzi w lidze z ŁKS 4:1 oraz porażkę w Pucharze Polski z Odrą Opole 0:1.

 

W tych meczach mieliśmy przegląd kadry naszego zespołu. W meczu pucharowym zagrali m.in. zawodnicy, którzy do tej pory występowali sporadycznie lub nie grali w lidze. Pozostali trenowali w Gdyni i przygotowywali się do meczu niedzielnego z Piastem Gliwice. 

 

Trener Jacek Zieliński na spotkaniu z dziennikarzami podkreślił dzisiaj, że chciał dać szansę pokazania się zawodnikom, którzy stanowić mogą alternatywę dla zawodników pierwszego wyboru.

 

Mając w zanadrzu mecz ligowy o 12:30 w niedzielę z Piastem oraz ośmiogodzinną podróż w jedną i drugą stronę, musieliśmy jakoś podzielić zawodników. Poza tym mamy tak szeroką kadrę, że chciałem dać szansę tym którzy do tej pory nie grali.

 

Trener liczy, że zawodnicy przygotowujący się do meczu w Gdyni pod okiem trenera asystenta Daniela Myśliwca podejmą walkę z mistrzem Polski, który jest wymagającym przeciwnikiem.

 

Będzie to mecz innego kalibru, będzie w zupełnie innym składzie osobowym. Wygraliśmy mecz na ŁKS-ie, ale żeby ten mecz był spełniony, musimy go dopełnić zwycięstwem na własnym stadionie. Z Piastem tak musimy zagrać: zdecydowanie, agresywnie i narzucić swój styl gry.

 

Dzisiaj zawodnicy, którzy wrócili w nocy z Opola mieli trening regeneracyjny w sali fitness, a pozostali trenowali na płycie głównej, gdzie dominowały ćwiczenia strzeleckie.


 tr

 

 SPONSOR MECZU Z PIASTEM GLIWICE

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sponsor_lotto_9a1f336fd9d6e43c2748398fbe306e96.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia