TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.09.2019

Grali wypożyczeni: 8 występów

Na boiskach 2. i 3. ligi kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

 

2. liga

To nie był dobry weekend dla piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu do 2. ligi. Wszystkie 3 zespoły, w barwach których występują nasze piłkarze solidarnie przegrały swoje mecze.

 

W wyjazdowej potyczce Gryfa Wejherowo z Błękitnymi Stargard wystąpiło 3 piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu. Damian Lisiecki, Maksymilian Hebel, Mariusz Sławek (Gryf Wejherowo) zagrali pełne 90 minut. Pierwszy z nich znalazł się również w protokole z uwagi na żółtą kartkę. Niestety piłkarze ze Wzgórza Wolności przegrali to spotkanie 1:2. Jakub Pek i Szymon Nowicki nie wystąpili w tym meczu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania damian lisiecki arka gdynia 

Damian Lisiecki

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7406_700a28aae1d927dc199433fb6a52aa56.jpg

Maksymilian Hebel

 
Mariusz Sławek 

 

W spotkaniu Bytovii z Pogonią Siedlce do 61 min. zagrał Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów), który zszedł z boiska przy stanie 0:1. Ostatecznie goście wygrali w Bytowie 3:1. Na boisku nie pojawił się Fabian Lengiewicz.

 

Norbert Hołtyn 

 

W meczu Olimpii Elbląg ze zniczem Pruszków na boisku oglądać mogliśmy poczynania 2 piłkarzy. 

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) zagrał do 70 min., po której został zmieniony. Michał Bednarski (Olimpia Elbląg) pojawił się na boisku w 83 min., kiedy to zmienił kolegę z zespołu. Elblążanie przegrali 1:2.

 

Oskar Ryk
Oskar Ryk

 

Michał Bednarski 

 

Olimpia Elbląg zajmuje po 8 spotkaniach 8 miejsce, Bytovia jest 9. Tabelę zamyka Gryf Wejherowo. 

 

3. liga

 

W trzeciej lidze naprzeciwko siebie stanęli piłkarze Radunii i Bałtyku. Na boisku pełne 90 min. rozegrał  

Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia). Nie wystąpili zaś Michał Molenda (Radunia Stężyca) i Mateusz Węsierski (Bałtyk Gdynia). Bałtyk przegrał to spotkanie 1:0, zaś o wyniku zdecydowała bramka z 51 min. autorstwa doskonale znanego w Gdyni Jakuba Bacha, który na koncie ma jeden występ w seniorskim zespole Arki. Na boisku nie brakowało również innych piłkarzy z żółto-niebieską przeszłością.

 


 

Mateusz Gułajski  

 

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański) zagrał 90 min. w wygranym domowym meczu, jaki KP Starogard Gdański zagrał z Gwardią Koszalin. Gospodarze wygrali 3:0.

 

Krzysztof Krakowiak  

 

Po 7 spotkaniach Radunia zajmuje w tabeli 2. miejsce, KP Starogard Gdański jest 8., zaś 17., przedostanie miejsce zajmują obecnie piłkarze Bałtyku.

 

MU 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia