TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.08.2019

4. liga: Arka jedzie do Ustki

Po wyjazdowym zwycięstwie w Gdańsku Arkę II czeka podróż do Ustki. W czwartek o godz. 18.00 zmierzymy się z tamtejszym Janterem w 2 kolejce 4. ligi RWS Investment Group.

 

4. liga RWS Investment Group - 3. kolejka

 

Jnatar Ustka - Arka II Gdynia, czwartek 15.08, godz. 18.00 

 

Patrząc na poprzedni sezon potyczki z Jantarem należy zaliczyć naszemu zespołowi na duży plus. To właśnie z tym zespołem odnieśliśmy najwyższe zwycięstwo w minionych rozgrywkach. W 19. kolejce, zdeklasowaliśmy go własnym boisku aplikując ustczanom aż 9 bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Gole w tamtym spotkaniu zdobywali Hołtyn (4) Danielak, Szałecki (2), Poręba i  Gułajski. Na wyjeździe również odnieśliśmy zwycięstwo, choć już nie tak okazałe (3:2, bramki Lisiecki, Rusnak, Bohm).

 

Do tego spotkania przystąpimy w dobrych nastrojach również z uwagi na doskonały początek rozgrywek. W pierwszym meczu żółto-niebiescy w derbowym spotkaniu Lechię II 2:0 dzięki golom Wilczyńskiego i Koleva. Nasz najbliższy rywal rozpoczął sezon od wyjazdowej porażki Gwiazdką Karsin. Piłkarze Jantar ulegli beniaminkowi rozgrywek 2:0. 

 

Podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego udanie rozpoczęli sezon i liczymy, że w Ustce pójdzie im nie gorzej niż w Gdańsku.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BANEREK_SZKOLENIE_66e3c54e0d572eeb43362683b64c0ba1.jpg   
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia