TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.08.2023

4 liga: Porażka z Aniołami

Podopieczni Macieja Cieślika po 3 kolejkach wciąż niestety bez wygranej.  We wtorek ulegli Aniołom Garczegorze 0:1.

 

4. liga RWS INVESTMENT GROUP – 3. kolejka sezon 2023/24

 
 
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 0:1 (0:0)

Bramka: 74'

Arka II: Krzepisz - Migowski (83’ Kowalski), Abramowicz, Vereschak (80’ Branicki) , Jaroń - Zieliński, Borecki (60’ Gozdecki), Piotrowski, (80' Kozoduj), Pikulik, Sawicki, Wilczyński.

 

Mimo ogromnej przewagi w pierwszej połowie nie udało się naszym zawodnikom zdobyć bramkii, a najbliżej tego byli Wilczyński (strzał w słupek) i Migowski, którego strzał obronił bramkarz.

 

Goście zagrażali w tej fazie meczu jedynie przy stałych fragmentach gry i nielicznych kontrach, z czym bardzo dobrze radzili sobie nasi obrońcy.

 

Druga połowa to jeszcze intensywniejsze ataki naszej drużyny, ale też zmarnowane sytuacje bramkowe przez Wilczyńskiego i Gozdeckiego...

 

W 74 minucie przy pierwszym groźniejszym uderzeniu Aniołów na bramkę błąd przy chwycie popełnił Krzepisz. Do końca meczu nasi zawodnicy dążyli do wyrównania, jednak nieskuteczność i skuteczne interwencje bramkarza gości, przeszkodziły w osiągnięciu korzystnego wyniku.

 

Trener Maciej Cieślik po meczu:
 
 https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Cieslik_da8b912592ef6105980b6369cc2a9c7c.jpg

 

Porażka w takim meczu to lekcja pokory dla naszej młodzieży i sygnał na przyszłość, jak wiele jeszcze pracy przed nimi,  by konkurować w rozgrywkach seniorskich.

 

 

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia