TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.08.2019

Trenerzy po meczu Arka - Korona

Trenerzy Gino Lettieri i Jacek Zieliński podsumowali na konferencji prasowej zakończony remisem 1:1 mecz Arki z Koroną w 3. kolejce PKO Ekstraklasy.

 

Gino Lettieri (Korona Kielce):

 

 

- Muszę się jeszcze trochę uspokoić po tym meczu. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Poza golem, mieliśmy też okazje Pućki i Papadopulosa. Poza pierwszymi 10 minutami, gdy za bardzo cofaliśmy piłkę, graliśmy ofensywnie. Kiedy Arka wyrównała, straciliśmy kontrolę nad meczem. Zaczęliśmy grać słabo w środku pola, traciliśmy dużo piłek, oddaliśmy Arce inicjatywę i niejako "zaprosiliśmy" ją, by na własnym stadionie prezentowała się z jak najlepszej strony. Trzeba jednak przyznać, że remis 1:1 jest wynikiem sprawiedliwym, bo my byliśmy lepsi w pierwszej połowie spotkania, a Arka w drugiej.

 

Muszę też pochwalić trenera Arki za pracę, jaką wykonał z zespołem. Pamiętam, jak wyglądała gra Arki w zeszłym sezonie i teraz jest pod tym względem dużo lepiej. Jeśli Arka będzie grała u siebie tak jak dzisiaj, to niewiele drużyn wywiezie stąd komplet punktów.

 

Jacek Zieliński (Arka Gdynia): 

 

 

- Z jednej strony mamy punkt i pierwszą bramkę, ale z drugiej jest też duży niedosyt. Szkoda tego meczu. Gdybyśmy w końcówce mieli trochę więcej "chłodnej głowy", spokoju i jakości, to byśmy prawdopodobnie ten mecz wygrali. Jest 1 punkt i przełamanie. Kolejny mecz, który dużymi fragmentami pokazuje, że robimy krok do przodu, powoli się podnosimy i wychodzimy z tego marazmu. Dużo jeszcze brakuje, żeby powiedzieć o pełnym przełamaniu, ale duże słowa uznania dla chłopaków. Mimo tego, że nie szło, były ciężkie momenty, to wytrzymaliśmy i potem przycisnęliśmy rywali. Jednak do zwycięstwa trochę zabrakło.

 

KK 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia