TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

18.05.2019

Trenerzy po meczu Śląsk - Arka

Trener Zieliński podkreślał, że mimo mobilizacji i chęci do zdobycia dziś punktów nie byliśmy w stanie przeciwstawić się Śląskowi. Trener Lavicka nie krył zadowolenia nie tylko ze zwycięstwa, ale i z postawy swoich piłkarzy w decydujących meczach.

 

Jacek Zieliński (Arka):

 

- Komentarz do meczu będzie krótki. Ten sezon trwał dla nas o 5 dni za  długo. Cel został zrealizowany i za to należą się drużynie wyrazy uznania. Dzisiaj nie daliśmy nawet delikatnego bodźca, żebyśmy chcieli zdobyć tu punkty. Mimo, że była mobilizacja,  mimo że chcieliśmy coś osiągnąć w dzisiejszym meczu, ale od początku spotkania byliśmy tłem dla Śląska. Mecz się odbył, Śląsk wygrał zdecydowanie, a my niestety nie byliśmy w stanie im zagrozić. Jest mi przykro.

 

Maciej Jankowski dwa ostatnie mecze grał ze złamanym nosem, w masce ochronnej, w meczu z Wisłą grał już nawet bez niej. Grając mecz bez stawki nie mogliśmy podjąć ryzyka dalszej kontuzji. Chcieliśmy, aby zaczął treningi jako zdrowy chłopak, a nie leczący się.

 

Takie uczucie jak wstyd też mną targało takie mecze się jednak zdarzają. Z tym trzeba żyć. Kończymy sezon w minorowych nastrojach jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, ale plan globalny został zrealizowany. Dziś czuję się po tym meczu podle, ale z tym trzeba żyć.

 

Vitezslav Lavicka (Śląsk):

 

- Cieszę się, że zakończyliśmy sezon zwycięsko. Mecz mieliśmy pod kontrolą, strzeliliśmy cztery bramki, a dodatkowo przeciwnik był osłabiony kartką i grał w dziesięciu.

 

Jesteśmy zadowoleni z tego, jak rozegraliśmy ostatnie spotkania. Mieliśmy bardzo trudną sytuację, ale chłopacy pokazali bardzo dobry charakter. Na tym możemy budować plany na przyszłość, ale przed kolejnym sezonem czeka nas jednak bardzo dużo pracy.

 

notował: MU 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/60122950_621194221625279_7210178001722408960_n_2e27aa59d78b34c26adf061af790ab78.jpg  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia