TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

03.03.2019

Piłkarze po meczu z Lechem Poznań

Nie jest łatwo o pozytywne myślenie, gdy po raz kolejny schodzi się z boiska pokonanym. Tym razem jednak nasi zawodnicy mieli poczucie rozegrania niezłego spotkania w Poznaniu i promyk nadziei w lepsze jutro przed kolejnymi meczami o punkty.

 

 

Luka Zarandia:

 

- Piłkarsko dziś wyglądaliśmy o wiele lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Boisko w Poznaniu nie było idealne, ale pozwoliło nam więcej pograć w sposób, jaki potrafimy. Nie zmienia to jednak faktu, że znowu przegraliśmy mecz. Nie liczy się w tym momencie już dobra gra, ale punkty. Myślę, że kibice i my też bylibyśmy bardziej zadowoleni z trzech punktów niż z dobrej gry bez punktów.

 

 

Pavels Steinbors:

 

-  Mamy teraz trudny okres, czasami się tak w piłce zdarza. My jesteśmy jednak pewni, że to się za chwilę skończy. To było dzisiaj widać, że stać nas na dużo. Jeszcze nie punktujemy, wiadomo, że to boli, że zawodzimy swoich kibiców. Każdy jednak mocno pracuje, oddaje serce, żeby to naprawić i dlatego jestem pewien, że ta nasza czarna seria zaraz się skończy.

 

Mieliśmy takie marzenie, aby zawalczyć o górną ósemkę. Niestety w piłce jest tak, że nie tylko umiejętności decydują o wyniku, ale też spore znaczenie ma zwykłe szczęście. My to szczęście straciliśmy, dlatego te marzenia od nas uciekły, ale staramy się to szczęście jeszcze odnaleźć. Musimy robić swoje, to jest taka gra, że kiedyś szczęście znowu się do nas uśmiechnie.

 

 

Michał Puszczewicz, Arkadiusz Skubek

 

 

 

 

 

BILETY NA MECZ Z LEGIĄ WARSZAWA

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_2019_261dafc3b02976b62058824ee91325a1.jpg

  

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_bilety_570x120_295f1e889b198f9e29a5873ddbbd9a41.jpg

  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia