TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.02.2019

Klubowy autokar odwiedzi dzielnice Gdyni.

W środę, 6 lutego, klubowy autokar wyruszy w miasto! Będzie to idealna okazja do zakupu biletów, karnetów, a także rozmowy m.in. z Prezesem Klubu Wojciechem Pertkiewiczem. 
 


Dla wszystkich kibiców którzy kupią karnet podczas wycieczki, nasz oficjalny sklep FANS HOME przygotował specjalną promocję:

     ZNIŻKA 30% NA CAŁY ASORTYMENT
 
Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć z bliska nowego autokaru. Nowy, klubowy autokar żółto- niebieskich w środę odwiedzi dzielnice Gdyni. W godzinach 15:00- 18:00 będziecie mogli spotkać nas w kilku lokalizacjach Gdyni. Pojawimy się na Skwerze Arki Gdynia, Skwerze Kościuszki, Obłużu oraz Cisowej.
 
 
Na pokładzie autokaru będziecie mogli zakupić karnety na rundę wiosenną LOTTO Ekstraklasy, a także bilety na najbliższe mecze w Gdyni z Koroną Kielce oraz Piastem Gliwice. Odbierzecie także wszystkie karnety zakupione do 5 lutego. 
 
W autokarze będziemy również wydawać bezpłatne zaproszenia dla osób posiadających kartę mieszkańca Gdyni. Z okazji 93. urodzin miasta Gdynia mamy dla Was przygotowanych 1926 zaproszeń. Zaproszenie będzie można odebrać wyłącznie po okazaniu karty mieszkańca Gdyni.  
 
W trasę wyruszy z nami m.in. Prezes Klubu Wojciech Pertkiewicz, który chętnie porozmawia ze wszystkimi Kibicami na  tematy z życia Klubu, a także będzie sprzedawał bilety na mecze Arki z Koroną oraz Piastem.
  
Poniżej przedstawiamy trasę autokaru oraz orientacyjny czas postoju w poszczególnych lokalizacjach*
 
 
 
*Mapa służy jedynie do celów poglądowych, a podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie ze względu na natężenie ruchu. O ewentualnych zmianach będziemy Was informować na bieżąco na naszym Twitterze.  
 
Startujemy o godzinie 15:00 spod Stadionu Miejskiego w Gdyni. Będziemy u Was:

  • Skwer Arki Gdynia 15:20- 15:40
  • Skwer Kościuszki - parking przy Oceanarium 16:00- 16:20
  • Gdynia Obłuże - parking CH Szperk 17:00- 17:20
  • Gdynia Cisowa - przy słynnym grafitti "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" 17:40- 18:00
#ArkaRazem
 
 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia