TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.05.2018

Zawodnicy po finale Pucharu Polski.

Arkowcy po przegranym finale nie ukrywali żalu z powodu utraconej szansy na obronę Pucharu Polski. Pomimo świadomości klasy swojego rywala, mają poczucie, że było kilka elementów, które można było zrobić lepiej. Już dziś zapowiadają, że za rok znów spróbują tu przyjechać, aby po raz kolejny przeżyć taką przygodę i powalczyć o Puchar Polski.

 

Marcin Warcholak:

 

- Na pewno nie byliśmy dziś Arką sprzed roku, choć wtedy mieliśmy też o wiele więcej szczęścia. Legia stworzyła zdecydowanie mniej groźnych sytuacji niż Lech, ale już w pierwszej połowie kontrolowała mecz. Jesteśmy smutni, bo przed pierwszym gwizdkiem mieliśmy duże nadzieje. Chcieliśmy obronić trofeum, a wracamy z pustymi rękami. Jednak trzeba oddać Legii, że była lepsza.

 

Czerwona kartka nie ułatwiła nam zadania. Dobrze weszliśmy w drugą połowę, ale w dziesiątkę gra się jeszcze ciężej. Szczególnie przeciwko najlepszej drużynie w kraju.

 

Nie możemy być zadowoleni z naszej postawy. Po każdym przegranym meczu mamy do siebie pretensje. Dziś każdy mógł zrobić coś lepiej. Na pewno nie zasnę spokojnie. Taki mecz zazwyczaj zdarza się raz w życiu, nam, szczęśliwie, po raz drugi z rzędu. Czekaliśmy tylko rok i fajnie byłoby ponownie tu wrócić. Bo czemu nie? To jest piłka nożna! Droga była trudna, ale jesteśmy w stanie pokonać ją po raz trzeci.

 

 

Michał Nalepa:

 

- Legia była od nas lepsza i wygrała zasłużenie, jednak pozwoliliśmy jej na to. W pierwszej połowie oddaliśmy rywalom za dużo pola gry, nie realizowaliśmy założeń, przez co praktycznie przegraliśmy mecz w 45 minut. W drugiej połowie w naszej grze zaczęło dziać się coś pozytywnego, jednak czerwona kartka pokrzyżowała plany.

 

Mieliśmy okazję wygrać puchar po raz drugi, nie wykorzystaliśmy tej szansy, będzie boleć, ale równocześnie każdy z nas może być dumny, że wróciliśmy na Stadionie Narodowym. Zrobiliśmy coś, o czym marzą setki piłkarzy. Przegraliśmy, ale możemy chodzić z wysoko uniesioną głową. Na mecz z Pogonią będziemy gotowi. 

 

Skubi, pm 

 

 

 

 

 

PARTNER WYJAZDU NA MECZ FINAŁOWY:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/polnord_trawa_bc4434587ff5dbf60fa5a4c4e162aa9f.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia