TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.04.2018

Z Polnordem powalczymy o Puchar Polski!

Miło nam poinformować, że jedna z największych i najbardziej znanych  firm deweloperskich w Polsce – Polnord S.A. wraca na pokład Arki! Giełdowy deweloper zaprezentuje się na koszulkach drużyny podczas meczu finałowego Pucharu Polski w Warszawie!

 

Polnord jest wiodącą na polskim rynku firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej, od 1999 r. notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Spółka jest członkiem - założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient - deweloper.

 

Polnord, właściciel jednego z największych - wśród polskich deweloperów - banków ziemi, realizuje projekty deweloperskie w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu.

 

W ofercie Spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

 

Dzięki atrakcyjnej ofercie i wiarygodności Polnord sukcesywnie powiększa grono Klientów.

 

Firma Polnord obecna była na koszulkach "Arkowców" podczas wielu sezonów i cieszymy się, że wraz z kolejnym Finałem Pucharu Polski raz jeszcze będzie wspierać żółto-niebieskich!

 

#ArkaRazem #PolnordKibicuje

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia