TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.03.2018

Przygotowani do Cracovii.

W środę Arka rozegrała u siebie mecz z Piastem Gliwice, a już w niedzielę kolejne spotkanie. Po raz drugi w tej rundzie Arka zawita do Krakowa. Poprzednio z meczu z Wisłą punktów nie przywieźliśmy, teraz liczymy na pierwszą wygraną w 2018 roku.

 

Łatwo nie będzie, bo Cracovia w tabeli spotkań tegorocznych zajmuje 5 miejsce z 7 punktami. Na koncie ma 2 wygrane, 3 remisy i 1 porażkę z najlepszą obecnie drużyna 2018 roku i liderem tabeli Jagiellonią.

 

Po ostatnim meczu Arka straciła Antka Łukasiewicza, który opuścił plac gry z kontuzją. Do składu mogą wrócić ci którzy pauzowali za kartki, a więc Patryk Kun i Damian Zbozień.

 

Do kadry dołączyli Krzysztof Janus, a dzisiaj Maciej Jankowski. Ten pierwszy zadebiutował w meczu z Piastem. Obaj znajdą się w kadrze na mecz z Cracovią.

 

Trener  Cracovii Michał Probierz zna atuty Arki:

 

- Arka to bardzo solidny zespół. Ma dobre stałe fragmenty gry, jej rzuty z autu są najgroźniejsze w lidze.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_9333_50509ccb9756d71af2ae6db16cdcefc9.jpg

Trener Arki Leszek Ojrzyński sporo mówił ostatnio o elementach, które wpływają na postawę zespołu w pierwszych kolejkach tego roku. Nie pomagają warunki atmosferyczne oraz urazy.

 

Nasz zespół odczuwa głód wygranej od 5 kolejek i wierzymy w to, że przełamanie nastąpi w niedzielę w Krakowie. 

 

Dzisiaj  zawodnicy którzy grali  zaliczyli wytrzymałość tlenową  oraz zajęcia techniczne. Pozostali  zaliczyli trening techniczno - taktyczny. Jutro po obiedzie zespół wyleci do Krakowa. 

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia