TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.02.2018

Sparingi juniorów.

W najbliższy weekend kolejne mecze sparingowe rozegrają nasi juniorzy. Formę żółto-niebieskich sprawdzą drużyny z Olsztyna i Szczecina.

 

W sobotę o godz. 15.00 na boisko wybiegną nasi juniorzy starsi, którzy zagrają ze Stomilem Olsztyn (JA). Olsztynianie występują w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Po 17 kolejkach plasują się na 12. miejscu.

 

Z kolei w niedzielę o godz. 11.00 swój sparing rozegrają juniorzy młodsi Arki. Podopieczni trenera Jakuba Frydrycha sprawdzą formę w starciu z zespołem z I ligi juniorów młodszych w woj. zachodniopomorskim - Fase Szczecin (JB).

 

Oba spotkania zostaną rozegrane na Narodowym Stadionie Rugby. Dla naszych trenerów będzie to okazja, by przyjrzeć się formie zawodników na dwa tygodnie przed wznowieniem rozgrywek  ligowych.

 

Zaplanowany na sobotę sparing drugiego zespołu Arki z Warmią Olsztyn został odwołany ze względu na chorobę zawodników drużyny gości. 


PLAN SPARINGÓW

 

Arka Gdynia (JA) - Stomil Olsztyn (JA), sobota 24.02, godz. 15.00

Arka Gdynia (JB) - Fase Szczecin (JB), niedziela 25.02, godz. 11.00

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia