TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.11.2017

Spotkanie z Kibicami - to może być historyczny rok!

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki w "Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant"  odbyło się spotkanie fanów z przedstawicielami Klubu.
 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kibice_spotkanie_10_f89327502c0a0975c0ce2f11ba1b6cad.jpg

Na spotkaniu obecni byli Prezes Wojciech Pertkiewicz, trener Leszek Ojrzyński oraz Antoni Łukasiewicz i Krzysztof Sobieraj.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kibice_spotkanie_05_4f196aaccfb28d6607f7d3a59dad30fb.jpg

Atmosfera spotkania była dobra. Nie może to dziwić biorąc pod uwagę ostatnie pozytywne wyniki w lidze i awans do półfinału Pucharu Polski, a także osiągnięcia Klubu w kończącym się wkrótce 2017 roku.

 

Prezes Wojciech Pertkiewicz w jednym z pierwszych wątków dyskusji potwierdził, że Klub nie ma obecnie zadłużenia i to powinno być także jednym z dokonań tego roku, obok sukcesów sportowych. 

 

Kibice interesowali się wzmocnieniami i planami dotyczącymi kadry zespołu. Wątki personalne jakie się przeplatały dotyczyły m.in. Mateusza Szwocha, Pavelsa Steinborsa, Alvaro Reya, Michała Żebrakowskiego, Szymona Nowickiego czy Luki Zarandii. Odnośnie każdego z zawodników i jego oceny, wypowiedział się trener Leszek Ojrzyński. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kibice_spotkanie_08_48c27cf5b300c8bf6021957ec113fba5.jpg

Najważniejszym przekazem od naszego szkoleniowca było stwierdzenie, że za obecność i dobór zawodników odpowiada trener i tylko do niego mogą być kierowane ewentualne uwagi dotyczące gry, lub absencji danego zawodnika.

 

Trener  odnosząc się do opinii kibiców dotyczącej zawodników, którzy do tej pory nie zagrali lub grali w minimalnym wymiarze podkreślił, że każdy jest ważny i w pewien sposób wpływa na postawę innych.

 

Wraz z Prezesem podkreślili, że zimą szykują się zmiany i odchudzenie kadry, lecz ich liczba nie będzie duża. Trener chciałby skutecznego, gotowego do gry napastnika, a co do reszty formacji sporo zależy od zdrowia i dyspozycji zawodników na finiszu roku. 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kibice_spotkanie_07_857a7353e405dbb917d419ed830b2989.jpg

Jednym z tych który będzie walczył po leczeniu, o grę wiosną  jest Krzysztof Sobieraj. Rehabilitację przejdzie także Yannick Sambea. 

 

Popularny "Sobi" odniósł sie w szczególny sposób do opinii kibiców dotyczących Mateusza Szwocha. Zaapelował o wsparcie dla zawodnika, który jest "nasz" i zapisał się pozytywnie w historii najnowszej Klubu. Musimy być razem, wspólnie - podkreślił "Sobi".  

 

O obecnej ekipie zawodników, sporo powiedział Antoni Łukasiewicz. Zapewnił, że w ostatnim okresie wielu zawodników nie grało w Arce wyłącznie dla pieniędzy. Podkreślił jak w szczególny sposób w kontaktach z kibicami, nie tylko na stadionie, ale i  "na ulicy"  wyrażają się pozytywnie o atmosferze jaka panuje w Gdyni i zaapelował, aby to pielęgnować. Nasi kapitanowie odnieśli się także do niektórych negatywnych zachowań, które pojawiają się na meczach, ale wyrazili nadzieję, że będą eliminowane przez pozostałych kibiców.

 

Wśród wątków, które poruszano, były kwestie dotyczące możliwości rozbudowy bazy treningowej, frekwencji na meczach, rozwoju działu marketingu, odwołań od kar i planu przygotowań. 

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia