TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.11.2017

Trenujemy przed Sandecją.

Żółto-niebiescy kontynuują przygotowania do meczu z Sandecją Nowy Sącz. Dziś trenowali na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu, gdzie skupili się na sile dynamicznej i tzw. małych grach.


Zajęcia odbywały się w trudnych warunkach, przy padającym śniegu. Niekorzystna aura nie przeszkodziła jednak naszym trenerom i zawodnikom w realizacji założonego planu treningowego.

Trening rozpoczął się od rozgrzewki ogólnorozwojowej, która stanowiła wstęp do dalszych zajęć. Po niej zawodnicy, pod czujnym okiem trenerów, zaliczyli solidną dawkę ćwiczeń kształtujących siłę dynamiczną. W ruch poszły m.in. gumy do ćwiczeń, a także drążki, z którymi wykonywane były przysiady. Zawodnicy z dodatkowym obciążeniem wykonywali krótkie, dynamiczne ćwiczenia.

Następnie przyszedł czas na zajęcia z piłkami i zawodnicy rywalizowali w małych grach „1 na 1” i „2 na 2”.

 

Jak widać, zawodnicy wykazywali duże zaangażowanie i na murawie walczyli "o każdą piłkę". Końcowa faza treningu została przeznaczona na doskonalenie stałych fragmentów gry.

 

Nastroje w drużynie są bardzo dobre. Każdy zawodnik pracuje, by pokazać się trenerom z jak najlepszej strony i znaleźć się w składzie na sobotni mecz. Jak zapowiadał trener Leszek Ojrzyński na konferencji prasowej, celem Arki jest odniesienie drugiego ligowego zwycięstwa z rzędu.

 

W zajęciach nie uczestniczył Yannick Sambea. Przeszedł on zabieg artroskopii i czeka go teraz rehabilitacja. Życzymy naszemu zawodnikowi zdrowia i trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do treningów!

 

                                                                          ***

Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze rozgrywane w Gdyni do końca 2017 roku!


 Zapraszamy do udziału w wydarzeniach na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA gdzie czekać na Was będą min. konkursy biletowe oraz wiele informacji dot. każdego spotkania!


 KUP BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM ZA 8 PLN!

 ARKA GDYNIA vs SANDECJA NOWY SĄCZ - wydarzenie Facebook

 ARKA GDYNIA vs  CHROBRY GŁOGÓW - wydarzenie Facebook 

 ARKA GDYNIA vs GÓRNIK ZABRZE - wydarzenie Facebook  

 

 

 

                              #ArkaRazem 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia