TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.11.2017

Odnowa i boisko.

Mecz ze Śląskiem to historia, dla naszych zawodników i trenerów najważniejsze jest to, co przed nami, czyli sobotnie spotkanie z Sandecją Nowy Sącz. Przygotowania w formie treningu na boisku zaczęła na razie część naszej zawodniczej kadry.

 

Na boisko treningowe wyszli dziś ci, którzy w meczu ze Śląskiem  nie zagrali wcale lub w mniejszym wymiarze czasu. Pozostali odbyli dziś odnowę biologiczną i w tym celu udali się do aquaparku.

 

 

Dla Arkowców, którym przyszło dziś uczestniczyć w zajęciach na boisku, trenerzy przygotowali trening podzielony na trzy zasadnicze fazy. W pierwszej przygotowano ćwiczenia typowo siłowe i te przeprowadzono oczywiście na siłowni. Później zespół przeszedł już na murawę i przystąpił do ćwiczeń techniczno-taktycznych z wykorzystaniem futbolówek, a na koniec jak zwykle czekała ich mała gra wewnętrzna. Te wszystkie elementy zajęły im dziś ponad półtorej godziny.

 

 

Na treningu naturalnie nie pojawił się Yannick Sambea, który odniósł kontuzję kolana we Wrocławiu tuż przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Niemca z pewnością czekać będzie zabieg, a w tej chwili zawodnik przechodzi wszelkie niezbędne badania, które diagnozują zakres urazu.

 

 

Arkadiusz Skubek 

 

    ***

Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze rozgrywane w Gdyni do końca 2017 roku!


 Zapraszamy do udziału w wydarzeniach na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA gdzie czekać na Was będą min. konkursy biletowe oraz wiele informacji dot. każdego spotkania!


 KUP BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM ZA 8 PLN!

 ARKA GDYNIA vs SANDECJA NOWY SĄCZ - wydarzenie Facebook

 ARKA GDYNIA vs  CHROBRY GŁOGÓW - wydarzenie Facebook 

 ARKA GDYNIA vs GÓRNIK ZABRZE - wydarzenie Facebook 


 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia