TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.11.2017

Ochłonąć, odbudować się i odrobić straty!

Nie da się ukryć, że po piątkowym meczu najlepszą terapią dla kibiców, zawodników i trenerów było wyciszenie …

 

Przegrane derby bolą i okoliczności porażki także. Doliczony czas gry staje się w tych pojedynkach przekleństwem Arki ...

 

Szeroka medialna dyskusja nad błędami dotyczącymi niewykorzystania VAR-u przy sytuacjach, w których faulowany w polu karnym był zawodnik Arki, a także przy zagraniu ręka jednego z rywali, nie odwrócą losów spotkania.

 

Nie chodzi zresztą o szukanie usprawiedliwień. Zarówno zawodnicy, jak i trener wiedzą, że  zawiedli w tym meczu  i mimo pozytywnego nastawienia nie podołali oczekiwaniom swoim i  kibiców.

 

Jedyna droga do odbudowania to teraz  wyczyszczenie głów, solidna praca podczas przerwy na reprezentację i odrobienie punktów w nadchodzących meczach!

 

Po 3 dniach wolnych, dzisiaj mieliśmy ostatni akcent związany z piątkowym meczem, a była nim jego analiza.

 

Następnie drużyna przeszła na boczne boisko Gdyńskiego Centrum Sportu , gdzie mieliśmy akcent siły i duża grę.

 

Na jutro sztab trenerski zaplanował badania wydolnościowe.  Przerwę trzeba jak najlepiej wykorzystać , aby wrócić potem ponownie do punktowania!

 

Na zgrupowaniach kadr przebywają:  Pavels Steinbors- kadra Łotwy, Luka Zarandia - kadra Gruzji U-21, Michał Żebrakowski - Polska U20.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia