TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

14.10.2017

Piłkarze po meczu: Musimy być skuteczniejsi!

Mimo remisu na wyjeździe, w naszym obozie panuje spory niedosyt. Arka szybko straciła bramkę, lecz przed przerwą udało się odrobić straty. W 2 połowie mimo wielu dośrodkowań i kolejnych strzałów piłka nie trafiła już do siatki rywali.

 

Adam Marciniak:

 

Za mało mamy zwycięstw... Wiadomo, że lepiej iść cyklem wygrana przegrana, bo jest z tego więcej punktów. Pewnie, że nie jesteśmy zadowoleni.

 

Po kartce byłem bardzo zły. Głupia decyzja, bo pauzuję w następnym meczu. Rywal na pozycji nie śpi, będę kibicował Marcinowi w następnym meczu. Jak wykorzysta swoją szansę, to mogę się "przyspawać" na dłużej do ławki rezerwowych. Będę pracował na treningach, aby jak najszybciej wrócić do wyjściowej jedenastki. 

 

Weszliśmy słabo w mecz, początek był słaby w naszym wykonaniu. Musimy przepracować te błędy. Mieliśmy dużo rzutów rożnych, musimy być skuteczniejsi. Trener nam o tym wspominał w szatni. W całym meczu było ich około 20, nawet kilka razy było blisko, ale jednak nic nie wpadło.

 

Damian Zbozień:

 

Źle weszliśmy w mecz, mogłem dalej wybić piłkę. Potem szybka akcja gospodarzy i straciliśmy bramkę. Pokrzyżowało nam to plany, bo ciężko jest wrócić do gry. Mieliśmy w pierwszej połowie dużo stałych fragmentów, byliśmy zdeterminowani, aby wyrównać i w końcu się to udało. Szkoda, że w drugiej połowie nic się nie udało strzelić. Za dużo tych remisów. Musimy coś zrobić żeby było lepiej.

 

Było trochę okazji, ale przeciwnicy nas analizują i wiedzą o naszych mocnych stronach. Dzisiaj było ich bardzo dużo i powinniśmy jedną z ich zamienić na bramkę. Teraz z pokorą musimy przyjąć ten remis i gromadzić dalej punkty. Jednak nie jesteśmy zadowoleni, że to jest tylko remis. Fajna jest passa bez porażki, ale musimy wygrywać.

 

Mateusz Szwoch:

 

Chyba mała to satysfakcja z tego wyniku. Dużo mieliśmy sytuacji, może nie stuprocentowych, ale cały czas byliśmy pod grą. Mieliśmy dużo stałych fragmentów gry, szkoda, że nic z tego nie wpadło.  Remis ze wskazaniem na nas... Trochę dużo już mamy tych remisów, ale nie ma co narzekać.

 

Sporo mieliśmy dośrodkowań, po pierwszej połowie 11, z tego co trener mówił w szatni. Niektóre były niezłe, czasami tak jest, że drużyna bardzo dobrze broni, a czasami coś spadnie i przypadkowo zagrana piłka wpada do siatki. Następnym razem będzie lepiej.

 

Jeśli chodzi o mój występ to myślę, że nie było źle. Wymagam do siebie więcej, ale też nie jestem bardzo krytyczny/. Ten mecz zaliczę do w miarę udanych. W ostatniej akcji zabrakło niewiele żeby strzelić gola.

 

Łukasz Piątek:

 

Początek był bardzo fajny w naszym wykonaniu, wyszliśmy wysoko, chcieliśmy zdobyć jak najszybciej bramkę. Potem oddaliśmy pole rywalom to spowodowało, że straciliśmy bramkę.

 

Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, chcieliśmy zgarnąć pełną pulę. Niestety zremisowaliśmy, ale jeżeli nie można wygrać, to trzeba potrafić zremisować.


Arkadiusz Skubek, Sebastian Jędrzejewski, Canal+Sport

 

 BILETY NA JAGIELLONIĘ!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 

KUPISZ NA JAGIELLONIĘ SZYBCIEJ KUPISZ NA DERBY!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilety_LGD_85455697002719f66e658458d76beb45.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia