TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.07.2017

Współpraca z Kibicami dla dobra Arki!

Wraz z nowym sezonem i po zmianach Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki doszło do podpisania  nowej umowy. Klub i SKGA parafowały porozumienie, którego celem jest unormowanie wzajemnych stosunków, wsparcie oraz współpraca.

 

Porozumienie zakłada  wzajemną współpracę w akcjach  promocyjnych, informacyjnych  oraz charytatywnych.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL5943_a5bd810ec1b199ad367c631ca3ed0599.jpg

Wiele z nich stało się przez lata pozytywnym symbolem działalności Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki.  Akcje „Żółto-niebieska wyprawka”, „Żółto-niebieski Mikołaj”, liczne zbiorki na szczytne cele, to wiodące przykłady działań kibiców Arki.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/mikolajki_30_548d8bfff224edbec29627f47f31bc5b.jpg Porozumienie normuje także  zasady działań i współpracy w zakresie organizacji meczów wyjazdowych.

 

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki ze zrozumieniem przyjęło prośby Klubu, dotyczące uświadamiania szeroko rozumianych rzeszy kibiców w zakresie odpowiedzialnego zachowania na stadionie. Zapewniło, że  zrobi wszystko by nasz klub nie dotykały kary związane z przekroczeniem norm. Stowarzyszenie zobowiązało się także, że będzie partycypować w kosztach ewentualnych kar, gdyby do takich doszło.

 

Prezes Zarządu Wojciech Pertkiewicz wielokrotnie otwarty na rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia po zawarciu umowy powiedział:

 

Cieszę się z podpisania umowy z nowymi władzami Stowarzyszenia.  Wypracowane ustalenia  zakładają partnerską współpracę, która mam nadzieje, podobnie jak w ubiegłym sezonie   będzie układała się całkiem przyzwoicie. SKGA koordynuje wiele fantastycznych akcji skierowanych do kibiców naszej Arki. Myślę, że pozyskane środki pozwolą na dotarcie do jeszcze szerszych rzeszy kibiców z pozytywnym przekazem i inicjatywami budującymi pozytywny obraz kibiców Żółto-niebieskich i naszego ukochanego klubu.

 

Prezes Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki Piotr Linda:

Podpisana umowa, pozwoli nam na realizację nowych akcji, mających na celu promocję klubu oraz inicjatyw kibicowskich. Jako nowy Zarząd SKGA, jesteśmy zadowoleni z warunków umowy i mamy nadzieję, że współpraca z Klubem będzie owocna.

 

Arka Razem po sukcesy!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia