TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.06.2017

SPROSTOWANIE do tekstu red. Ryszarda Niemca

Opublikowany na portalu sportowetempo.pl w dniu 3 czerwca 2017 roku pod tytułem "Po meczu ekstraklasowej grupy słabszej w Lubinie, gdzie piłkarze miejscowego Zagłębia i Arki Gdynia zaprezentowali klasyczną ustawkę, trzeba bić w tarabany..." artykuł autorstwa Ryszarda Niemca zawiera nieprawdziwe informacje w następującym zakresie:

 

- Nie jest prawdą, że klub Arka Gdynia pozasportowo wpływał na wynik meczu rozegranego w Lubinie w dniu 2 czerwca 2017 r. z drużyną Zagłębia Lubin.

 

- Nieprawdą jest także, że klub Arka Gdynia wyreżyserował przebieg i wynik spotkania rozegranego w Lubinie w dniu 2 czerwca 2017 r. z drużyną Zagłębia Lubin.

 

- Nie jest także prawdą informacja, że przebieg i wynik spotkania rozegranego w Lubinie w dniu 2 czerwca 2017 r. pomiędzy Arką Gdynia a Zagłębiem Lubin zostały ustalone w oparciu o zachowania lub działania noszące znamiona korupcji.

 

Wojciech Pertkiewicz

Prezes Zarządu

Arka Gdynia SSA
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia