TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.05.2017

Nasze Euro 2017 dla szkół i przedszkoli.

Już w czerwcu w Gdyni odbędzie się impreza sportowa, jakiej w historii Gdyni dotąd nie było - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej drużyn narodowych do lat 21. W związku z tym MIASTO GDYNIA w dniu 02 czerwca br. zorganizuje Festyn sportowy "NASZE EURO", który skierowany jest do młodej społeczności Trójmiasta oraz regionu.

 

Dzięki temu, iż Gdynia jest miastem - gospodarzem Mistrzostw Europy UEFA U 21 POLAND 2017, zapraszamy na atrakcyjne i bezpłatne wydarzenie "NASZE EURO 2017", które zaplanowane jest na PIĄTEK 02 CZERWCA 2017, w godz. 10.00 - 15.30 (dla SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI nie uczestniczących w turnieju piłkarskim 8 -10 letnich dzieci - udział w dowolnie krótszym wymiarze godzinowym!) na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni, przy ul. Górskiego 10.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plakat_NASZE_EURO_OFICJALNY_6ff0ba66567f0bb7633ee6c1d341785c.jpg

Impreza "NASZE EURO" jest wydarzeniem sportowo - integracyjnym a prezentowany przez uczestników poziom sportowy nie jest najważniejszy, stąd zapraszamy wszystkie zainteresowane Kluby do udziału w imprezie.

 

Każdy uczestnik otrzyma możliwość wykonania fotografii z ORYGINALNYM PUCHAREM EUROPY UEFA EURO U-21, który tego dnia będzie obecny na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni!

 

Ponadto dla dzieci i młodzieży proponujemy udział w wielu stanowiskach z nagrodami -  w tym ruchowych i sportowych, oraz w strefie edukacji, strefie kultury na aktywnościach tanecznych przy muzyce i kąciku plastycznym, strefie gastronomii czy strefie kibica!

 

Mając powyższe na uwadze gorąco zapraszam Państwa Klub do udziału w tej wspaniałej imprezie!

 

Informacje - kontakt:

e-mail: u21@si-arka.gdynia.pl
mobile tel.  +48 512 17 49 90

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia