TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.10.2016

Zbiórka na derbach. Pomoc dla Anny!

Podczas meczu derbowego Arki z Lechią Gdańsk wspieramy Annę w trudnej walce z rakiem!

 

Rok temu wspierała w udanej walce z nowotworem swojego męża. Jeszcze niedawno Ania była radosną, pełną życia 36-latką, z głową pełną marzeń i pomysłów na przyszłość.

 

Jej życie zmieniło swój bieg o 180 stopni, kiedy usłyszała brutalną diagnozę - złośliwy i agresywny nowotwór Ewing Sarcoma. Ania nie poddała się jednak wyrokowi i podjęła z chorobą walkę, w której także i Ty możesz ją wspomóc!

 

Ania przebywa obecnie na oddziale onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poddawana jest leczeniu pod okiem specjalistów. Jej dalsze zmagania się z chorobą wymagają jednak bardziej zaawansowanych działań medycznych, które znajdują się poza finansowaniem przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Arka Gdynia  i Lechia Gdańsk także zdecydowały się pomóc Ani i przekazały na jej rzecz po 5 tys. zł.

 

Przed  meczem niedzielnym Arki z Lechią pojawią się pod stadionem wolontariusze z oznaczonymi puszkami, do których możecie przekazać  środki na leczenie Anny!

 

Sposobem na dalszą walkę z nowotworem jest nowatorska metoda, opracowana przez instytut Champions Oncology, działający przy John Hopkins University - prestiżowej placówce w Stanach Zjednoczonych, posiadającą filie m.in. w Londynie. Specjaliści Champions Oncology osiągają bardzo dobre wyniki w leczeniu nowotworu Ewinga za sprawą tzw. metody leczenia indywidualnego, ukierunkowanego dla konkretnego pacjenta. Sam proces produkcji leków dla jednego chorego trwa ok. 4 miesięcy.

 

Terapia, do której zakwalifikowana została Ania jest bardzo droga i kosztuje 25 tysięcy dolarów. To ogromna kwota, której Ania i jej najbliżsi sami nie będą w stanie zebrać. Dlatego także i Ty możesz pomóc Ani wrócić do zdrowia, przekazując swój datek na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie!

  

Jeśli chcecie wesprzeć Anię, możecie dokonywać wpłat także  na subkonto:

 

40 1140 2017 0000 4702 1298 2359 z tytułem „Dla Ani M”

 

Możecie również przekazać na jej rzecz swój 1% podatku - KRS 0000 33 88 03, cel szczegółowy „dla Ani M.”

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia