TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.10.2016

Zresetować głowy i walczyć!

Wczoraj na początku 13 kolejki Arka przegrała u siebie z Pogonią 0:3. Dzisiaj grały nasze pozostałe drużyny i wszystkie odniosły zwycięstwa (12-1 w bramkach!). To jednak zapewne niewielkie pocieszenie dla kibiców, którzy byli wczoraj na Stadionie Miejskim świadkami porażki pierwszej drużyny.

 

Arka została zastopowana przez „Portowców”, którzy odrabiają straty z pierwszych kolejek  i zbliżyli się do Arki na 1 punkt.

 

Zawodnicy po meczu podkreślali, że  nie ma innego wyjścia jak przeanalizować błędy i jak najszybciej oczyścić głowy, aby najpierw we wtorek, a potem w derbowym meczu z Lechią  zrehabilitować się przed kibicami w Gdyni  za przegrane z Piastem oraz Pogonią.

 

Analizy i to krytycznej zespół nie uniknie, co jasno wynikało także z wypowiedzi trenera Grzegorza Nicińskiego na pomeczowej konferencji prasowej.  Wyraźne były bowiem błędy naszej drużyny, przy straconych bramkach oraz brak wykończenia akcji pod bramką rywali.

 

Jaka będzie recepta na te wydarzenia, to najważniejsze zadanie dla naszego sztabu w nadchodzących dniach.  Zawodnicy muszą jak najszybciej wymazać z pamięci te nieudane zagrania. Arka wciąż jest wysoko w tabeli i jest to ogromny potencjał do dalszej, trudnej walki w Lotto Ekstraklasie, o czym na każdym kroku przypominał trener Niciński.

 

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy grający wczoraj w pełnym wymiarze, zaliczyli trening regeneracyjny, pozostali mieli trening wyrównawczy.

 

O 11.00 kilku zagrało w meczu drugiej drużyny. To spotkanie oglądał trener Niciński. 3 bramki zdobył Paweł Wojowski. 90 minut grali także Michał Nalepa i Damian Mosiejko. 45 minut rozegrał Yannick Sambea.

 

Jutro niedziela będzie wolna. To okazja do odpoczynku i zresetowania głów przed nadchodzącym tygodniem, tak oczekiwanym przez kibiców Arki. WALCZYMY DALEJ!

 

Kadry trenera Nicińskiego nie omijają komplikacje. Michał Marcjanik, którego z wczorajszego meczu wykluczyło wydawało się zatrucie, po szczegółowych badaniach przeszedł dzisiaj zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. 

 

Michałowi życzymy powrotu do zdrowia!

 

tr

 OSTATNIE BILETY NA DERBY!!!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ARKLGDBILETY_4a44d99407251ec93da924b80169cc38.jpg

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia