TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.10.2016

SEOgroup z Arką!

Miło nam poinformować, że współpracę z nami podjęła firma SEOgroup. Będzie naszym sponsorem do końca sezonu 2016/17.

 

SEOgroup to marka działająca od 2008 roku i specjalizująca się w najbardziej efektywnych usługach z zakresu akwizycji i retencji w internecie.

 

Wliczają się w to działania z wykorzystaniem SEO/PPC, kampanii social media, content marketingu, YouTube, Reklamy Mobilnej, sieci afiliacyjnych, itd. Wieloletnie doświadczenie udokumentowane licznymi referencjami oraz posiadane certyfikaty nadane przez Google (Google Partner, Google Analytics Qualified) gwarantują Klientom najwyższą skuteczność. Firma jest  aktywnym członkiem takich organizacji jak SEMPO i PPNT.

 

Dzięki bogatemu know-how firma działa z sukcesami na wielu rynkach na całym świecie. Zespół pracowników składa się z wysokiej klasy specjalistów i jednocześnie pasjonatów marketingu internetowego, którzy każdego dnia powiększają swoje kompetencje poprzez realizację setek projektów dla najbardziej wymagających Klientów.

 

To właśnie pasja sprawia, że efektywność tych działań stoi na najwyższym poziomie.

 

Wyróżnikami firmy są jakość, bezpieczeństwo, innowacja, ponadstandardowa obsługa klienta.

 

Witamy na pokładzie Arki!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia