TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2016

Trenerzy po meczu Rominta-Arka.

Arka nie zawiodła i pokonała niżej notowanego rywala pewnie. Teraz czas na ligę. Gospodarze doceniają lekcję, jakiej udzielił im zespół z Ekstraklasy.

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

Awansowaliśmy i to był nasz obowiązek z drużyną , która gra w 4 lidze. Wygraliśmy 4:1, straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry. Graliśmy w zmienionym składzie. Zawodnicy, którzy nie grali do tej pory dostali szansę po 90 minut. Wracamy do Gdyni. Teraz piątkowy mecz z Ruchem Chorzów, a potem za 2 tygodnie kolejny mecz w Pucharze Polski.  

 

Drużyna gospodarzy chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Mamy szeroką kadrę i chcieliśmy sprawdzić wszystkich. Jedni wypadli lepiej, drudzy gorzej. Mamy materiał  do analiz i to nas cieszy.

 

Przemysław Kołłątaj (Rominta): 

 

- Gratuluję Arce przejścia do kolejnej fazy Pucharu Polski. Pokazaliśmy dzisiaj tyle, na ile było nas stać. Wydaje mi się, że zagraliśmy dobry mecz. Szkoda straconych bramek w takich, a nie innych okolicznościach. No ale, bez dwóch zdań, Arka była zdecydowanie lepsza. Widać, że jest to zespół z Ekstraklasy. My mogliśmy tylko dziś uczyć się, a teraz wyciągniemy wnioski ze swoich błędów.

 

Ten mecz pokazał także wiele dla mnie jako trenera – z czego można skorzystać, co można wynieść z takiego meczu i czego się nauczyć. Cieszymy się, że zdobyliśmy bramkę i szkoda, że z tych 3-4 sytuacji, które jeszcze mieliśmy, nic nie wpadło. Dla nas przygoda z pucharem już się skończyła, zaszliśmy daleko, teraz została tylko liga. 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia