TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.06.2016

Konferencja po meczu Arka- Chrobry.

Po zakończeniu meczu i dekoracji Arki za zdobyte mistrzostwo w 1 lidze, trenerzy krótko podsumowali jego przebieg na konferencji prasowej.

 

Ireneusz Mamrot (Chrobry):

 

-  Gratuluję Arce awansu do ekstraklasy i fantastycznej atmosfery. Ukłony dla Grzegorza, który wykonał tutaj wielką pracę.

 

Wiedziałem, że Arka wyjdzie zmotywowana i będzie nam ciężko. Myślę, że poziom meczu zadowolił wszystkich. Było dużo sytuacji. Szkoda niewykorzystanej sytuacji w 90 min., bo to nas kosztowało utratę trzeciego miejsca w tabeli. Po chwili mogliśmy zaś przegrać, gdy Arka wyszła z groźnym kontratakiem.

 

Dziękuję też swojej drużynie. Naszym celem było utrzymanie w lidze, teraz co prawda spadliśmy z trzeciego miejsca, ale szósta lokata jest najlepszym wynikiem w historii Głogowa.

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

- Dziękuję Irkowi za dobre słowo. Zacznę od atmosfery, było pięknie i mam nadzieję, że w ekstraklasie będzie tak samo lub jeszcze lepiej. Był to dobry mecz. Rzadko zdarza się stracić bramkę tak szybko, ale zdołaliśmy doprowadzić do remisu.

 

Ten mecz był niejako podsumowaniem całego sezonu. Wywalczyliśmy awans i tutaj gratulacje dla całego zespołu. Zasłużyliśmy na to ciężką pracą.

 

 

 

 SPONSORZY MECZU Z CHROBRYM!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sponsor_chrobry_f889ce1b53dd3b2c218dd63019e096c2.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia