TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.03.2016

BILETY WYPRZEDANE!

W związku z potencjalnym dalszym zainteresowaniem dzisiejszym meczem, pragniemy poinformować, że wszystkie bilety zostały SPRZEDANE.

Prosimy o przekazywanie tej informacji znajomym, oraz innym kibicom w celu uniknięcia nieporozumień przy kasach przed meczem.

 

***

 

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma BARDZO WAŻNYMI informacjami dotyczącymi organizacji dzisiejszego widowiska:

 

W celu zapoznania się z najczęstszymi pytaniami zapraszamy do przeczytania naszego "FAQ" znajdującego się na stronie. <- KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

BILETY & PROFILE 

 

  • Podczas wejścia na stadion prosimy przygotować bilet/karnet oraz DOKUMENT TOŻSAMOŚCI - odpowiednie przygotowanie znacznie skróci czas wejścia na stadion!
 
Prosimy o przygotowanie kodu kreskowego znajdującego się na bilecie. 
 
DOJAZD NA STADION & PARKINGI 
 
Dojeżdzając na stadion możemy skorzystać z komunikacji miejskiej do czego gorąco zachęcamy lub możemy skorzystać z parkingów dla aut osobowych "RIVIERA" oraz "MAŁOKACKA".
 
UWAGA! Parkując na ul. Małokackiej prosimy pozostawić auto przodem do wyjazdu w stronę Witomina. Jest to bardzo ważne ze względów logistycznych. Ul. Olimpijska w dniu meczu jest wyłączona z ruchu.
 
JADĄC SAMOCHODEM NA MECZ, BARDZO PROSIMY O OZNACZENIE AUTA BARWAMI (SZAL NA PODSZYBIU, CHORĄGIEWKA, NAKLEJKI ITP.) W CELU UŁATWIENIA DLA SŁUŻB PORZĄDKOWYCH. BARWY TO "PRZEPUSTKA" DO PARKINGU NA UL. MAŁOKACKIEJ! 
 
 
KASY W DNIU MECZU 
 
W dniu meczu, do Waszej dyspozycji otwarte będą kasy na stadionie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie spotkaniem, liczbę, oraz godziny otwarcia kas podamy już wkrótce.
 
 
 
  • KASA NR 4 (techniczna) - odbiór AKREDYTACJI oraz ZAPROSZEŃ

  • KASA NR 2ODBIÓR KARNETÓW oraz REKLAMACJE

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia