TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.10.2015

Bazar Fans Home: Kibic projektuje - kibic kupuje!

Fans Home przygotwał innowacyjną propozycję, która skierowana jest do każdego kibica, który ma chęci, wizję i możliwości, aby tworzyć osobiście pamiątki związane z naszym klubem.

 

Każdy zaprojektowany przez Was przedmiot np. koszulka, szalik, wpinka itp. mogą znaleźć się na stronie internetowej sklepu, celem zakupienia przez innego miłośnika Naszego Klubu. Jesteśmy pewni, że wystawniony u nas przedmiot przyniesie twórcy satysfakcję, zwrot kosztów oraz zarobek będący nagrodą za poświęcony czas, poniesione nakłady i włożone serce.

Wczoraj do sklepu trafiły walizki podróżne, wykonane przez jednego z naszych sympatyków!


Walizki występują w dwóch rozmiarach: średnim oraz małym, który dopasowany jest wielkością do kabin samolotów linii Ryanair.


Część dochodu uzyskanego ze sprzedaży, jak zawsze zasili konto Klubu w myśl zasady: "Kupując oficjalne produkty Arki Gdynia wspierasz swój klub".

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie produkty, które zawierają treści rasistowskie, obraźliwe, nawiązujące do przemocy nie będą mogły być umieszczane na stronie internetowej sklepu.

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej www.fanshome.pl oraz www.facebook.com/fanshomegdynia

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia