TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.08.2015

Zbieraj kapsle na oprawę meczową Arki Gdynia!

Już dziś możesz pomóc Naszemu klubowi zorganizować oprawę meczową! Właśnie rusza akcja piwa Tyskie, w ramach której kibice oraz mieszkańcy miasta mogą zbierać kapsle i wrzucać je do specjalnych urn.

 

W zamian za zebranie 80 000 kapsli, Tyskie przekaże klubowi 25 000 złotych na organizację opraw meczowych i wyjazdy kibiców na mecze. Tyskie od lat jest blisko kibiców i wspiera ich w przeżywaniu sportowych emocji. Cel tegorocznej akcji, na który zbierane są kapsle został ustalony z klubem.

 

Zależało nam, aby odpowiedzieć na prawdziwe potrzeby Arki Gdynia. Dlatego nie zaproponowaliśmy celu akcji, ale zapytaliśmy o niego klub, który najlepiej wie czego potrzebuje  - mówi Joanna Deinrych, Młodszy Menadżer ds. Zarządzania Marką Tyskie.

 

Żółto - niebiescy nie raz udowodnili, że są ze swoją drużyną na dobre i na złe; nawet w trudnych momentach potrafią wesprzeć zawodników dopingiem. Teraz oprawa ich meczu może być jeszcze lepsza.

 

 

Urny do których kibice mogą wrzucać kapsle po piwie Tyskie Gronie, Tyskie Klasyczne oraz Tyskie Radler znajdują się w niemal wszystkich sklepach w Trójmieście. Ta największa, licząca blisko 1,5 metra wysokości, stanęła w holu VIP gdyńskiego stadionu. To właśnie tu odbędzie się wielkie liczenie kapsli, które zakończy akcję.

 

- Wspólne kibicowanie swojemu klubowi i towarzyszące temu emocje łączą i integrują ludzi. Organizując tegoroczną akcję chcieliśmy przede wszystkim zaangażować kibiców Arki oraz mieszkańców Trójmiasta, sprawić by każdy mógł pomóc żółto-niebieskim, dokładając własną „cegiełkę”. To właśnie udział ludzi w tej akcji przesądzi o jej powodzeniu - mówi Aleksandra Zarychta - kierownik ds. PR marek Kompanii Piwowarskiej.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia