TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.07.2015

Premiera coraz bliżej. Kadra już w komplecie.

Inauguracja sezonu w Gdyni już w najbliższą sobotę. Nasz zespół przygotowuje się do spotkania 1/32 Pucharu Polski z Pogonią Siedlce.

 

Na środę trenerzy zaplanowali jeden trening.

 

Na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu  wiodącym elementem były gry taktyczne, w tym warianty rozgrywania akcji ofensywnej. 

 

W pełnym zakresie, co wszystkich cieszy, od początku tygodnia trenuje Marcus da Silva, który kilka dni  trenował indywidualnie ze względu na ból mięśniowy.

 

Jak informowaliśmy na testach w Kotwicy Kołobrzeg przebywa Michał Gałecki. Wczoraj zagrał w sparingu 2 ligowca z 3 –ligową  Vinetą Wolin 64 minuty. Bramkę dającą wygraną Kotwicy zdobył były zawodnik Arki Michał Szubert.

 

W grach, które zarządzili dzisiaj trenerzy wystąpiło dwóch bramkarzy (Jałocha i Miszczuk) .

 

Dawid Kędra otrzymał zgodę na testy w Świcie nowy Dwór, a Kamil Kotkowski oraz  Mateusz Czapłygin, Artur Junior i Maciej Koziara  trenowali z zespołem rezerw  i dzisiaj o 17.00 zagrają  na bocznym boisku w sparingu drugiej drużyny z Bałtykiem.

 

Jutro nasz zespół będzie miał okazję zapoznać się z płytą główną. O 17.00  na Stadionie Miejskim odbędzie sie trening zamknięty.

 

Kadra wydaje się być już w komplecie. Dzisiaj kontrakty podpisali Jakub Miszczuk oraz Paweł Abbott. Czekamy na umowę transferową Sebastiana Szerszenia z Legii.

 

W Arce nie zagra Rashid Yussuff. Klub przedstawił mu propozycję, lecz ostatecznie zawodnik zdecydował się na powrót do Anglii. 

 

 

  http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/puchar_1317370720.jpg

 

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami karnety obowiązują na pierwszy mecz pucharowy w Gdyni! Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 23 lipca.

 

Cennik biletów na mecz z Pogonią Siedlce TUTAJ

 

tr

 

 KARNETY NA NOWY SEZON JUŻ W SPRZEDAŻY!

 

Przypominamy, że kupno karnetu daje szereg korzyści i stałość ceny wobec ruchomych cen biletów, jakie będą w nowym sezonie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/www_slider_karnety_2015_6e119ae1d929816ffa6f1a490a3fb5a8.jpg

 

                                      ZACHĘCAMY DO KUPNA KARNETÓW PRZEZ INTERNET!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KARNETYONLINE_19cd6ea69c93c9a00cf9f2dc567b978d.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia