TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.06.2015

Arka Gdynia Mini Summer Cup 2015 już w sobotę!

Już 20 czerwca w godzinach od 8:00 do 14:00 na obiektach SI Arka Gdynia przy ul. Nauczycielskiej odbędzie się Arka Gdynia Mini Summer Cup 2015!


 

W zmaganiach na zielonej murawie wezmą udział dzieci urodzone w 2007 roku. Oprócz piłkarskich zmagań będzie to także okazja do rodzinnej zabawy, bowiem po turnieju najmłodszych swój udział potwierdziły m.in.: Młoda Włocławianka Włocławek, Bałtyk Gdynia, Joga Bonito, Pomorzanin Gdynia oraz AG Chylonia oraz Pogórze.

 

 


Dodatkową atrakcją tego wydarzenia będzie mecz pomiędzy rodzicami, którzy również będą mogli sprawdzić się w sportowych zmaganiach. Turniej ten będzie oficjalnym zakończeniem sezonu dla Grupy Naborowej 2007. Przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych podopiecznych trenerów Bławata oraz Zawidzkiego.


Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców dzieci biorących udział w Mini Summer Cup. Mamy bowiem nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć atmosferę rodzinnego, sportowego święta w rytmie muzyki oraz zapachu przygotowanych smakołyków.
W trakcie odwiedzi nas również gość specjalny - Śledzik - maskotka Arkowców!

 

Przypominamy również, iż w sobotę od godziny 10:00 zapraszamy wszystkich do posadzenia żółto-niebieskich rabat przed gdyńskim stadionem!  Więcej informacji w linku.


Zapraszamy! 
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|