TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.05.2015

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Trener Robet Wilczyński krótko ocenił mecz swojej drużyny przeciwko Gryfowi Wejherowo. Jego zdaniem, mimo porażki, można wysnuć pewne pozytywne wnioski i z optymizmem podejść do trzech ostatnich meczów w tym sezonie.

 

- To spotkanie wygrała drużyna bardziej dojrzała, która miała więcej sytuacji do zdobycia bramki. Naszą najgroźniejszą sytuacją był strzał głową Szura, po którym bramkarz wykazał się dobrą interwencją. Było to kolejne nasze spotkanie z Gryfem, można powiedzieć: typowy mecz walki, a gospodarze zrewanżowali się nam za porażkę w pucharze.

 

Zagraliśmy dosyć niemrawo w pierwszej połowie, w drugiej było już lepiej. Myślę, że był to jednak lepszy mecz w naszym wykonaniu niż kilka poprzednich. Dlatego z optymizmem podchodzimy do kolejnego spotkania z Gwardią Koszalin.

 

Ostatnio graliśmy dużo ciężkich spotkań w krótkim odstępie czasowym, dlatego dziś były pewne zmiany w składzie. Daliśmy odpocząć niektórym piłkarzom np. Tomczak nie zaczął w pierwszym składzie tylko wszedł w drugiej połowie.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia