TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.04.2015

Nie popsuć nastrojów!

Dobre wyniki wiosenne sprawiają, że atmosfera  w naszym zespole jest bardzo dobra. Można to było zaobserwować  także podczas ostatnich treningów, gdzie zawodnicy   organizowali sobie dodatkowe zajęcia  pełne humoru.

 

Nie oznacza to jednak, że brakuje koncentracji przed meczem w Chojnicach. Fakt, że rywale także wiosną nie doznali porażki sprawia, że  im bliżej niedzieli ta koncentracja na niedzielnym meczu będzie się zwiększała.  

 

Chodzi przecież o to, aby kolejna potyczka z walcząca o awans Wisłą Płock, odbywała się w dobrych nastrojach, a Arka po dobrym wyniku w Chojnicach  miała kolejne argumenty przed pojedynkiem z „nafciarzami”.

 

Wracając do najbliższego rywala , od którego dzielą Arkę dwa punkty, ma on zbliżony bilans bramkowy i mając atut własnego boiska niewątpliwie będzie chciał humory „Arkowcom” pogorszyć. Trzeba więc się jak najlepiej do tego meczu przygotować.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7721_1aab0cffe83b83a5e672635648f8db0b.jpg

 

Dzisiaj nasz zespół na bocznym boisku GCS koncentrował się na doskonaleniu podań . Całość zajęć zakończyła gra wewnętrzna na skróconym polu od 16 do 16-stki.

 

Po treningu zawodnicy udali się na odnowę. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia