TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.04.2015

Podwójna dawka treningowa.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w środę zespół zaliczył podwójną dawkę treningową. Na dzisiejsze zajęcia złożyły się dwa 1,5-godzinne treningi na boisku bocznym.

 

Po raz pierwszy zespół się zebrał się o godzinie 10.00. Na ten trening sztab szkoleniowy żółto-niebieskich przygotował zestaw ćwiczeń kształtujących siłę dynamiczną.

 

Na drugich środowych zajęciach, których początek przewidziano na godzinę 15.30, główny nacisk położono na tzw. małe gry. Na boisku pojawiły się dwie dodatkowe bramki, które umożliwiły stworzenie dwóch pól, gdzie rywalizowały ze sobą zespoły złożone z 4 zawodników każdy. Jak sprecyzował nam trener Grzegorz Witt, w tych zajęciach chodziło o doskonalenie wytrzymałości beztlenowej.

 

Cieszy przede wszystkim fakt, że kadra zdrowych zawodników, których ma do dyspozycji trener Niciński jest coraz szersza. Pisaliśmy już o Glauberze i Szubercie, którzy zdążyli nawet rozegrać spotkanie w drużynie rezerw. Oznacza to, że ustalając meczową osiemnastkę, szkoleniowcy Arki będą mogli brać pod uwagę także tę dwójkę zawodników.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia