21.02.2015

Gryf lepszy od rezerw w sparingu.

Sparing rozegrały dzisiaj także nasze rezerwy. Podopieczni Roberta Wilczyńskiego przegrali w końcówce z Gryfem Wejherowo 1:2. Za tydzień 3 -ligowcy przetestują w próbie generalnej pierwszy zespół Arki.

Sparing - rezerwy

Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo 1:2 (0:1)

Bramki: Tomczak 48' - Kostuch 6', Wicki 87'

Arka II: Skowron (30' Miszczuk) - Nowakowski, R.Robakowski (75' Skrzypczak r.96), Wojcinowicz (60' Matys), Dampc - Mosiejko, Regulski (82' Bach)- Kupczyk (60'  F. Patok), Bach (60' Hebel), Tomczak  - Karłowicz (60' Węsierski)

Spotkanie było dosyć wyrównane. Nie zabrakło zawodników z pierwszej drużyny. Bramkarze zagrali wypełniając limit 60 minut.

Prowadzenie objęli goście po bramce zdobytej przez Kostucha po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Arka wyrównała po dobrej akcji Tomczaka, który z lewej strony wpadł z piłką w pole karne i płaskim strzałem w róg pokonał bramkarza gości.

Trzy minuty przed końcem nasi nie zatrzymali Wickiego, który pokonał Miszczuka dając zwycięstwo drużynie Gryfa.

Dzisiejsze spotkanie było przedostatnim meczem kontrolnym dla drużyny trenera Wilczyńskiego. Ostatni sparing przez startem rundy wiosnennej Arka II  rozegra w następną sobotę (28.02).