TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

25.10.2014

Piłkarze po meczu: Pierwsza bramka podcięła nam skrzydła

Adrian Błąd (Zagłębie):

 

- Każdy by chciał, byśmy w każdym meczu osiągali takie wyniki. Dla nas jednak najważniejsze są trzy punkty, bo wcześniej wygrywaliśmy po 1:0, ale cel jest jeden: awans i musimy przede wszystkim kompletować punkty. Fajnie, że na własnym stadionie udało się wygrać aż 4:0 i to na pewno będzie budujące przed następnym meczem.

 

Nieważne czyja bramka, moja czy Kwieka, była ładniejsza, najważniejsze, że trafiamy i tylko to się liczy.

 

 

Bartosz Ława (Arka):

 

- Przyjechaliśmy tutaj z nastawieniem, żeby wyjść wysoko, przejąć piłkę i prowadzić grę. Pierwsza część pierwszej połowy była zdecydowanie pod nasze dyktando, ale bramka, którą straciliśmy na 1:0 ewidentnie podcięła nam skrzydła. Jak się traci takie bramki, to zaczyna się grać coraz ciężej. Zagłębiu powiało wiatr w żagle, szybko zdobyli drugą bramkę i wtedy już kompletnie przejęło inicjatywę nad tym spotkaniem.

 

Nasza sytuacja jest nieciekawa już od dłuższego czasu. Ostatnio wygraliśmy mecz, trochę się dźwignęliśmy i przyjechaliśmy na bardzo ciężki teren. Chcieliśmy tu zdobyc jakieś punkty, ale się nie udało. Czekają nas teraz bardzo ciężkie mecze z bezpośrednimi sąsiadami w tabeli i trzeba się skoncentrować na meczu z Chrobrym Głogów.

 

 

źródło: Orange Sport

notował: Arkadiusz Skubek

 

Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ristretto_13f020d8629af83118576869c1c18bb4.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia