TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

25.10.2014

Pomeczowa konferencja: Nie da się wygrywać, popełniając takie błędy

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Chciałem pogratulować zwycięstwa i życzyć awansu do Ekstraklasy. Nie da się wygrać meczy, jeśli popełnia się tak proste błędy. Wyprowadzamy kontrę, prosta strata i strzał w światło bramki bardzo prosty. Przegrywamy 1:0 i to zburzyło nasz plan. Za chwilę tracimy drugą bramkę. Staraliśmy się podnieść, mieliśmy swoje sytuacje, ale nie przełożyło się to na wynik.

 

Zagłębie wygrało łatwo – każda sytuacja była praktycznie wykorzystana. Graliśmy zbyt nonszalancko, a tak grać nie można, potem przekłada się to z taka drużyną na taki wynik, jaki dziś mamy.

 

 

Piotr Stokowiec (KGHM Zagłębie):

 

- Dziękuję za gratulację. Dziś zagraliśmy bardzo dobry mecz, a przede wszystkim skutecznie. Tej skuteczności nam brakowało i długo czekaliśmy na taki mecz. Na pewno trochę szczęścia musi dopisać przy tych sytuacjach, a tu akurat padło na zaprzyjaźniony klub, na Arkę. Myślę, że pokazaliśmy dziś kawałek dobrego futbolu, natomiast Arka to jest drużyna, która gra naprawdę niezłą piłkę i dzisiaj zaprezentowała się na pewno o niebo lepiej od drużyn, które urywały nam tutaj punkty.

 

Ta piłka jest taka, jaka jest, na pewno ta pierwsza bramka już ustawiła spotkanie, a później poprawiliśmy to drugą bramką. Okazało się, że było łatwo, a Arka po prostu grała w piłkę i myślę, że kwestią czasu jest, kiedy zaczną łapać punkty i piąć się w górę tabeli, bo pokazali dziś dobrą organizację, dobrą grę, ale trafili akurat dziś na nasz dobrze dysponowany zespół i bardzo skuteczny. Właśnie skutecznością dziś rozłożyliśmy ten mecz. Cieszę się tym bardziej, że wypadło nam trzech podstawowych zawodników i wchodzą kolejni, a ta płynność w grze jest, choć zawsze chciałoby się mieć do dyspozycji pełny skład.

 

Szykujemy się teraz do Widzewa i życzymy sobie podtrzymania dobrej passy, a Arce życzę podniesienia się po tej porażce i pięcia się w górę tabeli, a myślę, że przy takiej grze to jest kwestia czasu.

 

notował: Arkadiusz Skubek

 

Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ristretto_13f020d8629af83118576869c1c18bb4.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia