TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.10.2014

Liga typera: liderów dwóch.

Podobnie jak w ub. sezonie zapraszamy do typowania spotkań w naszej Lidze Typera. Zachęcamy do zarejestrowania się i typowania spotkań w rundzie jesiennej! Rejestracja TUTAJ.

 

Za nami 12 kolejek i mamy dwóch liderów.  Prowadzą  "benek441" i "wojteks23" - po 89 pkt. Na trzecim miejscu , pięć punktów za nimi "Groszek" - 84 pkt.

 

Sklasyfikowano 348 uczestników naszej zabawy.

 

Zapraszamy do typowania 13 kolejki. 

 

Najlepsi w klasyfikacji jesieni zostaną nagrodzeni karnetami na rundę wiosenną sezonu 2014/2015

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy jesiennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2014/2015.
 
Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2015/2016.
 
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony sprzetem sportowym do wyboru o wartości 500 pln, osoba na drugim miejscu otzryma koszulkę z autografami zespołu, a trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2015/2016.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia