TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.10.2014

Michał Szubert: Zrobimy wszystko żeby wygrać wreszcie w Gdyni!

W dwóch meczach Michał Szubert zdobył dwie bramki. Czekamy na kolejne dające Arce wygraną u siebie. "Szubi" opowiadał nam o swoim powrocie do pierwszego składu i nadziejach na dalszą część sezonu.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_1336_34d757a635f1829c93e169595d949109.jpg

 

Dobre przygotowanie i wyleczenie kontuzji wreszcie zaczęło procentować. Trochę czekałeś na powrót do tej ligowej piłki...

 

Ciężko pracowałem żeby jak najszybciej wrócić do pełnego zdrowia.  To był trudny okres, ale wiedziałem , że tylko ciężką pracą mogę wrócić do zespołu. Cieszę się, że nie wraca żaden ból w kolanie.  Muszę jednak  cały czas pracować na wysokich obrotach , aby utrzymać formę na jak najwyższym poziomie.

 

Po grze w rezerwach i występach w końcowkach spotkań z Miedzią, Termalicą oraz Flotą zagrałeś wreszcie od początku, a 2 Twoje bramki dały Arce 4 punkty.

 

Cieszę się, że mogłem zagrać od pierwszych minut.  Mam nadzieję, że pokazałem, że na tej grze mi zależy i udało mi się zwieńczyć te występy bramkami.  Chciałbym być ważnym zawodnikiem dla zespołu i mam nadzieję, że tych bramek uda się strzelić więcej.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9318_dcaa8543de50139b5deb950f25b7e4e8.jpg

 

Z Chojniczanką bramka głową po dobrym dośrodkowaniu Łukasza Kowalskiego, teraz świetne zagranie od Olka Jagiełły i znakomite wykończenie akcji . Pokazuje to Twoją wszechstronność.

 

Staram się. Jak jest sytuacja nieważne, czym się zdobędzie gola. Ważne żeby piłka znalazła się w bramce. Napastnik żyje z podań i faktem jest, że te dobre asysty były  decydujące.

 

Czy wcześniejsze zdobyte 2 bramki w sparingu rezerw i pierwszego zespołu dały ci więcej pewności siebie?  To był moment przełomowy?

 

Myślę, że to był dobry mecz, aby pokazać, że mogę zagrać i wyjść w lidze od pierwszej minuty. Te dwie bramki na pewno mi w tym pomogły  i potem także podczas spotkań ligowych to zaowocowało kolejnymi dwoma trafieniami.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_DSC0192_10f39269de5eed52d8cc1dd8aef10714.jpg

 

To pokazuje, że gry wewnętrzne, treningi, są drogą do wywalczenia miejsca w składzie i każdy ma równe szanse?

 

Na treningach jest zaangażowanie, jest chęć poprawiania swoich umiejętności i oby tak dalej. Im większa rywalizacja tym lepiej dla trenera. Ma większy wybór , lepiej, aby miał się czym głowić i myśleć o tym  kogo ma wstawić do pierwszej jedenastki. My walczymy o to, aby się znaleźć w tym składzie od pierwszych  minut.

 

W sobotę kolejny mecz w Gdyni. Czy będzie wreszcie wygrana?

 

Mogę tylko powiedzieć, że z naszej strony będzie pełne zaangażowanie w to, aby to zwycięstwo u siebie wreszcie odnieść i aby 3 punkty zostały w Gdyni.

 

Jak oceniasz przygotowania  pod wodzą trenera Nicińskiego? Wszystko wskazuje na to, że poprowadzi Was z Wigrami.

 

Treningi  prowadzone są podobnie. Może są detale, niuanse, które siłą rzeczy się pojawiają.  Idziemy podobnym cyklem treningów. Ważne, aby do nas w końcu zaczęło uśmiechać się także trochę szczęście, gdyż tego niewątpliwie poprzednio niestety brakowało i miało także jakiś wpływ na wyniki.

 

Trenera rozlicza się z punktów . Obyśmy ich zdobyli jak najwięcej, a jakie będą decyzje dotyczące trenera to pokaże czas. My koncentrujemy się na dobrym przygotowaniu do meczu .

 

 rozmawiał: tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia