TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.09.2014

Promocja biletów na Chojniczankę. Piłkarze dopłacą połowę.

Przedstawiciele zespołu z kapitanem Krzysztofem Sobierajem na czele w dniu dzisiejszym odbyli spotkanie z Prezesem Zarządu i Dyrektorem Sportowym.

 

Obok oczywistej oceny spotkania w Świnoujściu podjęto decyzję ważną dla Kibiców. Poniżej pełna informacja.

 

 

Biorąc pod uwagę niezadawalające wyniki ostatnich spotkań informujemy, że z inicjatywy zawodników ceny biletów na mecz z Chojniczanką zostaną zmniejszone o 50%.

 

Różnicę w wysokości połowy cen biletów pokryją sami zawodnicy.

 

Od kilku kolejek Arka nie zdobyła trzech punktów i absolutnym priorytetem pozostaje w tej chwili wygrana w najbliższym meczu z Chojniczanką. Drużyna zrobi wszystko, aby odwrócić fatalną passę i liczy na wsparcie Kibiców, którzy także w Świnoujściu pokazali, że są z drużyną na dobre i złe.

 

Decyzja o pokryciu różnicy w cenie biletów jest ze strony zespołu także przyznaniem, że zawodnicy poczuwają się do winy i odpowiedzialności za ostatnie wyniki.

 

Wierzą wraz ze sztabem szkoleniowym , że ten mecz może być wspólnym przełamaniem i początkiem odbicia się Arki w górę tabeli.

 

Zapraszamy wszystkich Kibiców na mecz z Chojniczanką. Szczególy dotyczące promocji i cen wkrótce.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia