TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.09.2014

Michał Nalepa: Szalony tydzień.

Michał Nalepa w tej rundzie zalicza kolejne kroki w pierwszym zespole. Najpierw debiut, potem piękna bramka, ostatnio asysta. Chodzi jednak twardo po ziemi i wie, że popełnia błędy i wciąż musi się uczyć gry na zapleczu Ekstraklasy.
W poprzednim tygodniu sporo się działo. Pierwsza bramka, piłkarz meczu, asysta. Jak to przeżywałeś?

 

Na pewno był to nieco szalony tydzień. Dużo się działo, a już w meczu z Miedzią działo się najwięcej. Przyznam, że takiego meczu jeszcze nie grałem. Można powiedzieć wręcz, że jego przebieg był zwariowany… Są oczywiście pozytywy , ale i negatywy.

 

Zwłaszcza po Widzewie pewnie miałeś mieszane uczucia?

 

Wiedziałem, że zrobiłem źle. Zachowałem się jak junior… Trzeba wyciągnąć z tego wnioski i takich błędów nie popełniać. Nie wiem, dlaczego tak zagrałem. Przepraszam wszystkich za tą sytuację. Wierzę, że takich zagrań już nie będzie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5588_4a6068d331ac771ea423fda97f3577b6.jpg

 

W Legnicy strzeliliście wreszcie kilka bramek, ale wygrać się nie udało. Był nawet moment, że i jeden punkt był zagrożony.

 

Miedź moim zdaniem grała bardzo dobrze. Ten zespół z tymi umiejętnościami, z tą grą co prezentował z nami wkrótce powinien znaleźć się wyżej w tabeli.

 

Jeśli chodzi o nas strzeliliśmy cztery bramki w  meczu, czyli tyle ile w 5 poprzednich, ale z kolei straciliśmy, aż 4 bramki. Trzeba przeanalizować błędy, jakie popełnialiśmy i więcej nie pozwolić rywalom na taką skuteczność.

 

Jak w tym kontekście atmosfera w szatni? Was młodych w składzie jest sporo , wciąż się tej ligi uczycie?

 

Uczyć musimy się cały czas. Tak jak pokazał mój przykład i mecz z Widzewem, gdy popełniłem błąd, który skutkował utratą bramki.

 

Atmosfera jest dobra, chociaż oczywiście gdyby były lepsze wyniki pewnie byłaby jeszcze lepsza.  Wspieramy się nawzajem. Nie tylko starsi nas wspierają, ale i oczekują, aby im pomagać i też ich wspierać.

 

Najważniejsze być drużyną, wspierać się razem, a wyniki wkrótce przyjdą. Nie gramy źle, czegoś jednak brakuje...

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5601_2c06a7701ad400774569acfc599703fd.jpg

 

Przed Wami teraz mecz z liderem. Czy to dobry rywal na przełamanie się? Kibice w Gdyni czekają na wygraną!

 

Z Termalicą czeka nas ciężki mecz, ale musimy zrobić wszystko, aby coś strzelić i nie stracić bramki. Wiem, że kibice oczekują od nas zwycięstw, a nas te 6 punktów w 6 kolejkach nie zadawala. Trzeba zrobić wszystko, żeby było lepiej i  wygrywać.

 

Arka potrafi grać z dobrymi rywalami. Może tu należy szukać optymizmu?

 

Oby to się potwierdziło w  meczu w sobotę z liderem, który 5 spotkań wygrał i 1 zremisował. W przypadku wygranej morale całego zespołu zdecydowanie by się podniosło . Jest ogromna szansa, aby wygrać. Na pewno jest to dobry zespół, ale też jak każdy w tej lidze jest w naszym zasięgu. My musimy uwierzyć i potwierdzić to, że także jesteśmy dobrym zespołem.

 

Najlepszy  sposób na pokonanie lidera to?

 

Trzeba strzelać bramki tak jak na Miedzi i ich nie tracić.

 

Oby więc tak się stało i w sobotę  3 punkty zostały w Gdyni.

 

 rozmawiał: tryb








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia