TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.09.2014

Trenerzy dzisiaj w Pucharze Polski.

We wtorek Nadmorska Liga Szóstek rozegra mecz w II rundzie Pucharu Polski z Marynarką Wojenną RP. Znów na boisku będziemy mogli zobaczyć byłych piłkarzy Arki Gdynia, a także dwóch obecnych szkoleniowców Dariusza Dźwigałę i Grzegorza Nicińskiego.

 

Mecz odbędzie się dzisiaj tj. 2 września o godz.20.00 na obiekcie GOSiR w popularnej "klatce".

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/7dbb95d026b7bcd3cdbcbe9fc848f37a_8cda8362529810d828667669172bdb59.jpg

 

 

Nasz zespół będzie rywalizował z Marynarką Wojenną RP.

 

- W kadrze meczowej są zmiany tak, aby kolejni zawodnicy mogli się zaprezentować -mówił po niedzielnym treningu trener Grzegorz Niciński, który także jest w meczowej osiemnastce.

 

Wypada przypomnieć, że kadra Nadmorskiej Ligi Szóstek w I rundzie Pucharu Polski pewnie pokonała Traugutt Pruszcz Gdański 13:0.

 

- Cieszymy się z dobrego startu, ale już czekamy na kolejne spotkanie - mówili po tamtym meczu zawodnicy NL6.

 

Szansa, aby znów się zaprezentować kibicom przyszła bardzo szybko.

 

W kadrze ponownie jak to miało 20 sierpnia są znani z piłkarze. O godzinie 20.00 kibicom zaprezentują się m.in. trener Arki Gdynia Dariusz Dźwigała (3 bramki w pierwszym meczu), Krystian Żołnierewicz i Maciej Faltyński (byli zawodnicy Arki), Jakub Frydrych (trener grup młodzieżowych Arki). W meczowej osiemnastce jest również Grzegorz Niciński, który we wtorkowy wieczór będzie łączył obowiązki trenera i zawodnika.

 

Marynarka Wojenna RP w meczu I rundy PP ograła GTS Rokitnica, który na co dzień występuje w rozgrywkach B-klasy. Co ciekawe w kadrze tej drużyny nie brakuje zawodników, których możemy oglądać na boiskach NL6. Przeciwko naszej reprezentacji powinni wystąpić m.in. Damian Beyl i Maciej Kosicki (obaj Ejsmond Club), Tomasz Kapeluch (Bad Boys) czy Robert Rachwał (JR Pogórze). 

 

Zapraszamy na obiekt  GOSiR w Gdyni. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.00.

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony